Projektowanie architektoniczne: szkolenia z oprogramowania CAD

2011-11-09 14:09
Szkolenie z oporgramowania CAD
Autor: Procad

Firma Procad zaprasza na bezpłatne szkolenia z projektowania architektury, przy użyciu oprogramowania CAD. Najbliższe spotkania odbędą się w Białymstoku, Warszawie i Gdańsku. Przedsięwzięcie organizowane jest w ramach Archispace - Akademia Efektywnego Projektowania. Każdy uczestnik po odbyciu szkolenia otrzyma certyfikat.

Firma Procad zaprasza architektów na bezpłatne szkolenia oraz warsztaty projektowe, z cyklu Archispace Akademia Efektownego Projektowania.

Przeczytaj również: Projektowanie eko-miasta według SWECO

Projektowanie z oprogramowania CAD

Szkolenie obejmuje najnowsze trendy w projektowaniu, przy użyciu oprogramowania CAD w architekturze. W ramach organizowanych szkoleń, uczestnicy spotkań będą rozwiązywać pod okiem instruktorów rzeczywiste problemy, na które można się natknąć podczas pracy projektowej. W tym celu, specjalnie na potrzeby szkolenia zostały przygotowane mobilne zestawy komputerowe. Każdy kto, weźmie udział w szkoleniu otrzyma certyfikat potwierdzający jego ukończenie.
Szkolenie adresowane jest dla wszystkich tych, którzy zawodowo zajmują się projektowaniem. Ponadto, w spotkaniu mogą uczestniczyć wszyscy, którzy chcą poszerzyć swój warsztat, jak również osoby, które dopiero nabywają wiedzę z zakresu projektowania przy użyciu oprogramowania CAD. Szkolenie będzie obejmowało następujące zagadnienia:

  • Komponenty adaptacyjne na etapie koncepcji architektonicznej;
  • Typowa karta mieszkania (funkcje, opisy, legenda, zdjęcia);
  • Wariantowanie "na żywo" - wizualizacja aranżacji tworzona "od ręki";
  • Zestawienie parametryczne elementów wykończenia armatury sanitarnej.

Najbliższe szkolenia odbędą się: 16 listopada w Białymstoku, 17 listopada w Warszawie oraz 18 listopada w Gdańsku. Udział w szkoleniach jest bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji.
Liczba miejsc jest ograniczona.

Rejestracja i program

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Tekst sponsorowany

Czytaj więcej