Projektowanie architektoniczne: szkolenia z oprogramowania CAD

2011-11-09 14:09
Szkolenie z oporgramowania CAD
Autor: Procad

Firma Procad zaprasza na bezpłatne szkolenia z projektowania architektury, przy użyciu oprogramowania CAD. Najbliższe spotkania odbędą się w Białymstoku, Warszawie i Gdańsku. Przedsięwzięcie organizowane jest w ramach Archispace - Akademia Efektywnego Projektowania. Każdy uczestnik po odbyciu szkolenia otrzyma certyfikat.

Firma Procad zaprasza architektów na bezpłatne szkolenia oraz warsztaty projektowe, z cyklu Archispace Akademia Efektownego Projektowania.

Przeczytaj również: Projektowanie eko-miasta według SWECO

Projektowanie z oprogramowania CAD

Szkolenie obejmuje najnowsze trendy w projektowaniu, przy użyciu oprogramowania CAD w architekturze. W ramach organizowanych szkoleń, uczestnicy spotkań będą rozwiązywać pod okiem instruktorów rzeczywiste problemy, na które można się natknąć podczas pracy projektowej. W tym celu, specjalnie na potrzeby szkolenia zostały przygotowane mobilne zestawy komputerowe. Każdy kto, weźmie udział w szkoleniu otrzyma certyfikat potwierdzający jego ukończenie.
Szkolenie adresowane jest dla wszystkich tych, którzy zawodowo zajmują się projektowaniem. Ponadto, w spotkaniu mogą uczestniczyć wszyscy, którzy chcą poszerzyć swój warsztat, jak również osoby, które dopiero nabywają wiedzę z zakresu projektowania przy użyciu oprogramowania CAD. Szkolenie będzie obejmowało następujące zagadnienia:

  • Komponenty adaptacyjne na etapie koncepcji architektonicznej;
  • Typowa karta mieszkania (funkcje, opisy, legenda, zdjęcia);
  • Wariantowanie "na żywo" - wizualizacja aranżacji tworzona "od ręki";
  • Zestawienie parametryczne elementów wykończenia armatury sanitarnej.

Najbliższe szkolenia odbędą się: 16 listopada w Białymstoku, 17 listopada w Warszawie oraz 18 listopada w Gdańsku. Udział w szkoleniach jest bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji.
Liczba miejsc jest ograniczona.

Rejestracja i program

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej