Platformy siatkowe nagrodzone Złotym Medalem BUDMA

2012-01-25 12:40
Platformy siatkowe
Autor: HUCK Polska Sp. z o.o. Platforma siatkowa

Huck Polska produkująca rusztowania i platformy robocze została wyróżniona Złotym Medalem MTP podczas tegorocznych targów BUDMA za robocze platformy siatkowe.

Jeden ze Złotych Medali przyznanych podczas tegorocznych targów BUDMA trafił do firmy Huck Polska, która produkuje platrofmy robocze i rusztowania, wykorzystywane do prac na wysokościach. Wyróżnienie zostało przyznane za siatkowe platformy robocze.

Przeczytaj również: Rusztowanie Ramirent na inwestycjach na EURO 2012

Siatkowe platformy robocze

Siatkowe platformy robocze to połączenie siatek asekuracyjnych typu S z pasami transportowymi i klamrami napinającymi. Siatka jest rodzajem platrormy, po której poruszają się robotnicy pracujący na wysokości, a klamry nadają sztywność całemu układowi. Platforma jest przywiązywana do konstrukcji nośnej za pomocą linek krawędziowych. Jedna siatkowa platforma może utrzymać od 3 do 6 pracowników.

Platformy siatkowe: zastosowanie

Platformy siatkowe mają bardzo szerokie zastosowanie. Te nietypowe rusztowania można stosować przy budowie hal, stadionów, centrów handlowych, lotnisk, wiaduktów i innych dużych obiektów. Dodatkowo konstrukcje te mogą być wykorzystwane przy innych pracach na wysokościach - lżejsze roboty istalacyjne, czy związane z malowaniem. W Polsce platformy siatkowe dotychczas wykorzystywane, m.in. były przy budowie stadionów na EURO 2012 w Gdańsku i we Wrocławiu.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej