Parking wielopoziomowy. Multigaraż na miarę XXI wieku

2010-10-06 11:41
Parking wielopoziomowy. Multigaraż na miarę XXI wieku
Autor: Multigaraż

Multigaraż – niezależny samoobsługowy systemem wielopoziomowego parkowania rozwiąże problem braku miejsca parkingowego nie tylko przy nowo zakupionym domu, ale również w tych miejscach, gdzie obowiązują irytujące kierowców ograniczenia parkowania. Produkt jest całkowicie polską technologią. Na rynek wprowadza go właściciel marki Multigaraż. 

Zaletą tych nietypowych parkingów jest bardzo mała powierzchnia zajmowanego terenu w stosunku do liczby samochodów, które mogą zaparkować wewnątrz obiektu. Na obszarze dwóch miejsc parkingowych można zaparkować od 8 do 12 samochodów osobowych lub 10 typu SUV.

Zasada działania parkingu wielopoziomowego

Multigaraż sprawdzi się w centrach miast oraz przy biurowcach i na osiedlach mieszkaniowych, gdzie każdy najmniejszy skrawek miejsca parkingowego jest ważny. Cała konstrukcja opiera się na cichobieżnym silniku hydraulicznym napędzającym platformy, na których parkują pojazdy. Parking wykonany jest z ognioodpornych materiałów: stali i szkła. Posiada czujniki stref bezpieczeństwa i sygnalizatory fazy pracy. Całość zamknięta jest w atestowanej konstrukcji zgodnej z normami bezpieczeństwa. Otwieranie parkingu i wydawanie auta może odbywać się za pomocą użycia karty kredytowej, podania indywidualnego PIN-u, po uiszczeniu gotówki w automacie parkingowym lub dzięki pilotowi zdalnego sterowania. Obudowę parkingu można dobrać do indywidualnych potrzeb, tak żeby była estetyczna i ciekawa.

Parkowanie komfortowe i bezpieczne

System parkowania wielopoziomowego jest rozwiązaniem, które łączy w sobie komfort i bezpieczeństwo. Korzystanie z Multigarażu przez samych użytkowników obniża do minimum koszty obsługi takiego obiektu. Urządzenie działa w pełni automatycznie i samo odszukuje pojazd przygotowując go do wyjazdu. Produkcja Multigaraży w Polsce ułatwia w razie potrzeby również serwisowanie tych obiektów na terenie całego kraju.

Właścicielem marki Multigaraż jest firma Operator Systemowy Sp. z o.o.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej