Dziennik budowy energooszczędnego przedszkola z prefabrykatów - dzień piąty

2013-12-02 8:58
Budowa domu
Autor: MultiComfort Budynek przedszkola z ukończoną konstrukcją dachu

Kolejny dzień budowy w Siemianowicach Śląskich - przedszkole wznoszone w technologii prefabrykowanej ma już gotową drewnianą konstrukcję dachu. Zapraszamy do relacji z placu budowy. Dziennik budowy - dzień piąty.

Tego dnia kontynuowano prace budowlane przy konstrukcji dachu - zamontowano w sumie 26 wiązarów dachowych. Następnym etapem budowy było łączenie wiązarów zastrzałami - drewnianymi elementami, których funkcją jest usztywnienie całej konstrukcji dachu. Tak przygotowana więźba dachowa została zabezpieczona na czas weekendu plandekami (w razie opadów deszczu).

Piątek był ostatnim dniem budowy z wykorzystaniem dźwigu, który służył do transportowania ciężkich, wielkogabarytowych elementów budowlanych. W następnych dniach konstrukcja dachowa będzie przykrywana płytami MFP grubości 18 mm.

Fotorelacja z placu budowy

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej