Buduj odpowiedzialnie z VERTUA. Zrównoważone działania – zrównoważone produkty. Obejrzyj webinar z ekspertami

2023-10-26 15:12 Materiał sponsorowany
Webinar Buduj odpowiedzialnie z VERTUA. Zrównoważone działania – zrównoważone produkty
Autor: materiały prasowe Jak budować z troską o środowisko? Obejrzyj nagranie z ekspertami firmy Cemex.

Zależy ci na ekologicznym budowaniu i ograniczeniu śladu węglowego? Obejrzyj webinar „Buduj odpowiedzialnie z VERTUA. Zrównoważone działania – zrównoważone produkty”, w którym eksperci firmy Cemex opowiadają o produktach oraz rozwiązaniach pomagających zrównoważyć wpływ budowy na środowisko w czasach zmian klimatycznych.

W dobie postępujących zmian klimatycznych coraz częściej mówi się o wpływie budownictwa na środowisko, rośnie też świadomość inwestorów oraz nabywców w kwestii bardziej ekologicznego budownictwa. Jednym z rozwiązań ograniczających negatywny wpływ jest korzystanie z odpowiednich materiałów budowlanych.

Firma Cemex w ramach swojego autorskiego programu „Future in Action” tworzy właśnie takie rozwiązania, wprowadzając na rynek ekologiczne produkty o zrównoważonym wpływie na środowisko.

Buduj odpowiedzialnie z VERTUA Cemex

Agenda webinaru

  • Zrównoważone budownictwo – wprowadzenie
  • Strategia Cemex dla środowiska – marka Vertua 
  • Jak ograniczyć ślad węglowy?
  • Jak poprawić gospodarkę wodno-retencyjną?
  • Recykling szansa czy konieczność?
  • Czy beton może być materiałem izolacyjnym?
  • Jak efektywnie zoptymalizować podłogę?
  • Podsumowanie

Obejrzyj webinar „Buduj odpowiedzialnie z VERTUA. Zrównoważone działania – zrównoważone produkty”.

W webinarze wzięli udział eksperci

Ekspert
Ekspert Cemex
Łukasz Strzałka, Product Manager, ekspert firmy Cemex

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki, specjalizacja Technologia Materiałów Budowlanych. Z branżą materiałów budowlanych związany od ponad dekady. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie praktyczne w obszarze materiałów podłogowych oraz technologii betonu, a posiadaną wiedzą chętnie dzieli się podczas szkoleń dla instalatorów i projektantów z branży podłogowej. Na co dzień współpracuje z siecią wykonawców Cemex Xperts i projektantów, służąc wsparciem technicznym m.in. przy projektowaniu i wykonywaniu podłóg w domach jednorodzinnych, wielorodzinnych i innych.

Ekspert
Piotr Cencek Cemex
Piotr Cencek, Product Manager, CEMEX

Absolwent Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, z 11-letnim doświadczeniem pracy w branży materiałów budowlanych. W firmie Cemex od 2017 roku zajmuje się rozwojem betonowych produktów specjalistycznych, w tym betonami niskoemisyjnymi Vertua oraz specjalistycznych produktów kruszywowych.

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej