Buduj odpowiedzialnie z VERTUA. Zrównoważone działania – zrównoważone produkty. Obejrzyj webinar z ekspertami

2023-10-26 15:12 Materiał sponsorowany
Webinar Buduj odpowiedzialnie z VERTUA. Zrównoważone działania – zrównoważone produkty
Autor: materiały prasowe Jak budować z troską o środowisko? Obejrzyj nagranie z ekspertami firmy Cemex.

Zależy ci na ekologicznym budowaniu i ograniczeniu śladu węglowego? Obejrzyj webinar „Buduj odpowiedzialnie z VERTUA. Zrównoważone działania – zrównoważone produkty”, w którym eksperci firmy Cemex opowiadają o produktach oraz rozwiązaniach pomagających zrównoważyć wpływ budowy na środowisko w czasach zmian klimatycznych.

W dobie postępujących zmian klimatycznych coraz częściej mówi się o wpływie budownictwa na środowisko, rośnie też świadomość inwestorów oraz nabywców w kwestii bardziej ekologicznego budownictwa. Jednym z rozwiązań ograniczających negatywny wpływ jest korzystanie z odpowiednich materiałów budowlanych.

Firma Cemex w ramach swojego autorskiego programu „Future in Action” tworzy właśnie takie rozwiązania, wprowadzając na rynek ekologiczne produkty o zrównoważonym wpływie na środowisko.

Buduj odpowiedzialnie z VERTUA Cemex

Agenda webinaru

  • Zrównoważone budownictwo – wprowadzenie
  • Strategia Cemex dla środowiska – marka Vertua 
  • Jak ograniczyć ślad węglowy?
  • Jak poprawić gospodarkę wodno-retencyjną?
  • Recykling szansa czy konieczność?
  • Czy beton może być materiałem izolacyjnym?
  • Jak efektywnie zoptymalizować podłogę?
  • Podsumowanie

Obejrzyj webinar „Buduj odpowiedzialnie z VERTUA. Zrównoważone działania – zrównoważone produkty”.

W webinarze wzięli udział eksperci

Ekspert
Ekspert Cemex
Łukasz Strzałka, Product Manager, ekspert firmy Cemex

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki, specjalizacja Technologia Materiałów Budowlanych. Z branżą materiałów budowlanych związany od ponad dekady. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie praktyczne w obszarze materiałów podłogowych oraz technologii betonu, a posiadaną wiedzą chętnie dzieli się podczas szkoleń dla instalatorów i projektantów z branży podłogowej. Na co dzień współpracuje z siecią wykonawców Cemex Xperts i projektantów, służąc wsparciem technicznym m.in. przy projektowaniu i wykonywaniu podłóg w domach jednorodzinnych, wielorodzinnych i innych.

Ekspert
Piotr Cencek Cemex
Piotr Cencek, Product Manager, CEMEX

Absolwent Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, z 11-letnim doświadczeniem pracy w branży materiałów budowlanych. W firmie Cemex od 2017 roku zajmuje się rozwojem betonowych produktów specjalistycznych, w tym betonami niskoemisyjnymi Vertua oraz specjalistycznych produktów kruszywowych.

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej