Budownictwo kubaturowe - Warmex

2008-09-23 13:08
Budownictwo kubaturowe - Warmex
Autor: BZM-WARMEX Sp. z o.o Budownictwo kubaturowe - Warmex

W związku z energicznym rozwojem naszej firmy i zapotrzebowaniem na rynku zdecydowaliśmy się na wyodrębnienie działu świadczącego usługi w zakresie budownictwa kubaturowego. Oferujemy projekty konstrukcyjne, wykonawcze oraz budowę hal, magazynów, chłodni i innych obiektów w konstrukcji stalowej i żelbetowej dla przemysłu i rolnictwa z kompletnymi instalacjami.

Nasze konstrukcje są mocne, stabilne a co najważniejsze bezpieczne. Charakteryzują się optymalnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi, lekkością konstrukcji a w konsekwencji zmniejszonymi kosztami wykonania.

Wykorzystujemy obecnie najnowsze materiały elewacyjne i pokryciowe istniejące na rynku.
W ostatnich latach wykonaliśmy m.in. obiekt magazynowo-biurowy wyposażony w komory chłodnicze do przechowywania warzyw i owoców dla Z.P.O. i W. SAD-POL w Polubiczach. Dzięki spełnieniu wszystkich oczekiwań Inwestora jak jakość i szybkość wykonawstwa, wybrano naszą firmę do zaprojektowania i kompleksowego wykonania kolejnego obiektu przechowalni wyposażonej w 24 komory chłodnicze z kontrolowaną atmosferą wraz z instalacjami.

Wykonujemy również zadania o dużej trudności technicznej jak wzmocnienia konstrukcji żelbetowych i stalowych, gdzie decyduje odpowiedni poziom wiedzy technicznej i wykonawczej.

Firma BZM-WARMEX Sp. z o.o od 2005 roku ma Certyfikat Zarządzania Jakością ISO 9001:2000, co jest jednym z gwarantów wykonania usługi na najwyższym poziomie

Mamy duże doświadczenie w rankingu firm dostawczych. Znamy jakość i walory techniczne urządzeń występujących obecnie na rynku. Śledzimy wszystkie nowe rozwiązania techniczne oraz szkolimy personel. Możemy fachowo doradzić, zaprojektować i wykonać obiekty i instalacje Inwestorom, którzy naszą firmę wybiorą do realizacji swoich zadań.

Zapraszamy do obopólnie korzystnej współpracy.

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej