Roca Terran – płaskie brodziki prysznicowe z kompozytu

2014-02-25 15:43
brodzik prysznicowy
Autor: ROCA

Roca rozszerzyła ofertę o kolekcję kompozytowych brodzików prysznicowych Terran. Te ultra płaskie brodziki prysznicowe o fakturze nawiązującej do kamienia naturalnego dostępne są w wielu wymiarach oraz kilku modnych kolorach.

Nowoczesne wyposażenie łazienki

Nowe brodziki prysznicowe wykonane są z materiału kompozytowego, który daje się łatwo przycinać, co daje możliwość dopasowania go do planowanych wymiarów kabiny prysznicowej. W bogatej ofercie rozmiarów brodzików prysznicowych (zarówno prostokątnych, jak i kwadratowych) znaleźć można także specjalny model King Size o wymiarach  200x100 cm. Brodziki prysznicowe przeznaczone są do montażu na równi z podłożem, ale mogą być też instalowane bezpośrednio na płytkach ceramicznych, co jest zaletą w przypadku remontu łazienki. Zlicowany z podłogą brodzik prysznicowy, to nowoczesne rozwiązanie w aranżacji łazienek – daje wrażenie jednorodnej podłogi w łazience, zwiększając optycznie jej wnętrze.

kolory brodzików prysznicowych
Autor: ROCA Propozycje kolorów brodzików prysznicowych Raca Terran

Funkcjonalność brodzików prysznicowych

Brodziki są tak wyprofilowane, aby zapewnić idealny spływ wody, a sprzedawany w komplecie syfon o dużej przepustowości sprawia, że nie ma możliwości, aby woda zatrzymywała się na powierzchni brodzików czy wylewała na zewnątrz. Powierzchnia brodzików jest ciepła, przyjemna w dotyku. Co ważne,  jest w pełni antypoślizgowa, zatem użytkowanie brodzika jest bezpieczne, zwłaszcza dla dzieci czy osób starszych. Produkt objęty jest 5-letnią gwarancją.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej