Roca Terran – płaskie brodziki prysznicowe z kompozytu

2014-02-25 15:43
brodzik prysznicowy
Autor: ROCA

Roca rozszerzyła ofertę o kolekcję kompozytowych brodzików prysznicowych Terran. Te ultra płaskie brodziki prysznicowe o fakturze nawiązującej do kamienia naturalnego dostępne są w wielu wymiarach oraz kilku modnych kolorach.

Nowoczesne wyposażenie łazienki

Nowe brodziki prysznicowe wykonane są z materiału kompozytowego, który daje się łatwo przycinać, co daje możliwość dopasowania go do planowanych wymiarów kabiny prysznicowej. W bogatej ofercie rozmiarów brodzików prysznicowych (zarówno prostokątnych, jak i kwadratowych) znaleźć można także specjalny model King Size o wymiarach  200x100 cm. Brodziki prysznicowe przeznaczone są do montażu na równi z podłożem, ale mogą być też instalowane bezpośrednio na płytkach ceramicznych, co jest zaletą w przypadku remontu łazienki. Zlicowany z podłogą brodzik prysznicowy, to nowoczesne rozwiązanie w aranżacji łazienek – daje wrażenie jednorodnej podłogi w łazience, zwiększając optycznie jej wnętrze.

kolory brodzików prysznicowych
Autor: ROCA Propozycje kolorów brodzików prysznicowych Raca Terran

Funkcjonalność brodzików prysznicowych

Brodziki są tak wyprofilowane, aby zapewnić idealny spływ wody, a sprzedawany w komplecie syfon o dużej przepustowości sprawia, że nie ma możliwości, aby woda zatrzymywała się na powierzchni brodzików czy wylewała na zewnątrz. Powierzchnia brodzików jest ciepła, przyjemna w dotyku. Co ważne,  jest w pełni antypoślizgowa, zatem użytkowanie brodzika jest bezpieczne, zwłaszcza dla dzieci czy osób starszych. Produkt objęty jest 5-letnią gwarancją.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej