Oszczędzanie wody w łazience. Przycisk spłukujący TECEsquare

2012-08-23 12:33
Przycisk spłukujący TECEsquare
Autor: TECE sp. z o.o. Przycisk spłukujący TECEsquare ze szkła

Instalacje sanitarne wzbogacono o przycisk spłukujący TECEsquare. Spłuczka wyposażona jest w ramkę, dzięki której można regulować głębokość panelu podczas montażu, funkcja oszczędnościowa pozwala natomiast na oszczędzanie wody podczas spłukiwania.

Na rynku dostępny jest przycisk spłukujący TECEsquare marki Tece. Spłuczka wykonana jest ze stali szlachetnej szczotkowanej i ma wymiary 240 x 17 x 2 mm. Pokryto ją specjalną nieścieralną warstwą, co chroni przycisk przed pozostawieniem odcisków palców.

Przeczytaj również: Oszczędzanie wody nigdy nie było tak proste - bateria Oras Eterna sama zadba o mniejsze zużycie

Przycisk spłukujący Tece

Przycisk spłukujący firmy Tece ma specjalną ramkę montażową, która pozwala na regulację głębokości podczas instalacji spłuczki. Jedynym widocznym elementem konstrukcji jest płytka ze stali szlachetnej grubości 2 mm.

Przycisk spłukujący TECEsquare to wielość aranżacji

Producent proponuje również spłuczkę z błyszczącego chromu lub stali w białym odcieniu. Alternatywą dla klasycznych, choć utrzymanych w nowoczesnej stylistyce aranżacji, są przyciski TECEsquare o wymiarach 220x150 x11 mm z elementami piaskowanego szkła.

Ramka montażowa do przycisku spłukującego TECEsquare
Autor: TECE sp. z o.o. Ramka montażowa

W zależności od wystroju łazienki, możliwe jest zamontowanie przycisku na ścianie albo dokładnie w licu ściany poprzez wkomponowanie jej w powierzchnię. Umożliwia to regulacja głębokości panelu.

Spłuczka Tece = oszczędzanie wody

Producent opracował dwa warianty spłukiwania – całkowite i oszczędnościowe. Takie rozwiązanie pozwoli dostosować ilość zużywanej wody do realnych potrzeb, a co za tym idzie jest sposobem na oszczędzanie wody w toalecie.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej