Modna i niedroga łazienka

2007-11-14 13:33
Modna i niedroga łazienka
Autor: ROCA

Wystrój pomieszczeń, niezależnie od ich przeznaczenia, podlega wszystkim regułom przynależnym modzie. Ale w dzisiejszych uczasach najbardziej liczą się "trendy dobrej jakości za przystępną cenę"

Na rynku ceramiki łazienkowej nowością jest seria VIVA MADALENA. To pełna wdzięku, subtelnego uroku i europejskiego stylu propozycja marki MADALENA z grupy ROCA. Uniwersalne, harmonijne kształty nowej serii, ciekawe wzornictwo i przede wszystkim przystępna cena - to pomysł, by każda łazienka, niezależnie od jej wielkości i stylu, została urządzona modnie i niedrogo. W ramach serii do wyboru: umywalka w czterech rozmiarach, kompakt WC z oszczędzającym wodę zbiornikiem 3/6 l oraz miska podwieszana. Umywalki dostępne z otworem na baterię lub bez, do montażu na szafce, półpostumencie lub z dekoracyjnym syfonem.

VIVA MADALENA to także system mebli łazienkowych, które dopełnią wystrój każdej łazienki przy zachowaniu jej funkcjonalności. Połączenie jasnej kolorystyki naturalnego drzewa Klon Arce Galante z oryginalnie montowanymi uchwytami sprawiają, że meble pasują zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i tych utrzymanych w klasycznej stylistyce. Zaletą jest duży wybór elementów, co umożliwia stworzenie zestawu do każdego pomieszczenia: szafki boczne wiszące, niskie i wysokie, dwa rozmiary szafek niskich pod umywalkę oraz trzy wersje tradycyjnych szafek umywalkowych. Uzupełnieniem serii są oryginalne lustra.

Niewątpliwym atutem serii VIVA MADALENA jest cena. Umywalki dostępne są od 104-136 zł, kompakt - 425 zł, a miska podwieszana - 264 zł. Szafki oferowane są od 365-840 zł.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej