Modna i niedroga łazienka

2007-11-14 13:33
Modna i niedroga łazienka
Autor: ROCA

Wystrój pomieszczeń, niezależnie od ich przeznaczenia, podlega wszystkim regułom przynależnym modzie. Ale w dzisiejszych uczasach najbardziej liczą się "trendy dobrej jakości za przystępną cenę"

Na rynku ceramiki łazienkowej nowością jest seria VIVA MADALENA. To pełna wdzięku, subtelnego uroku i europejskiego stylu propozycja marki MADALENA z grupy ROCA. Uniwersalne, harmonijne kształty nowej serii, ciekawe wzornictwo i przede wszystkim przystępna cena - to pomysł, by każda łazienka, niezależnie od jej wielkości i stylu, została urządzona modnie i niedrogo. W ramach serii do wyboru: umywalka w czterech rozmiarach, kompakt WC z oszczędzającym wodę zbiornikiem 3/6 l oraz miska podwieszana. Umywalki dostępne z otworem na baterię lub bez, do montażu na szafce, półpostumencie lub z dekoracyjnym syfonem.

VIVA MADALENA to także system mebli łazienkowych, które dopełnią wystrój każdej łazienki przy zachowaniu jej funkcjonalności. Połączenie jasnej kolorystyki naturalnego drzewa Klon Arce Galante z oryginalnie montowanymi uchwytami sprawiają, że meble pasują zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i tych utrzymanych w klasycznej stylistyce. Zaletą jest duży wybór elementów, co umożliwia stworzenie zestawu do każdego pomieszczenia: szafki boczne wiszące, niskie i wysokie, dwa rozmiary szafek niskich pod umywalkę oraz trzy wersje tradycyjnych szafek umywalkowych. Uzupełnieniem serii są oryginalne lustra.

Niewątpliwym atutem serii VIVA MADALENA jest cena. Umywalki dostępne są od 104-136 zł, kompakt - 425 zł, a miska podwieszana - 264 zł. Szafki oferowane są od 365-840 zł.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej