Kabiny prysznicowe do różnych przestrzeni

2009-06-12 12:00
Kabiny prysznicowe do różnych przestrzeni
Autor: Sanitec Koło Sp. z o.o.

Kabiny z linii Geo 6 są wykończone estetycznie, a profile, z których są wykonane są masywne. Wszystkie ostre krawędzie profili i wystające śruby zostały zamaskowane listwami i zaślepkami.

Kabiny z serii Geo 6 marki Koło zostały wykonane z hartowanego szkła o grubości 6 mm oraz profili w wykończeniu – srebrny połysk. Ich atutem są uchwyty drzwiowe i relingi umieszczone na ściankach, które zapewniają komfort, a nowoczesny system wypinania drzwi ułatwia czyszczenie kabiny.

Kształt czyni przestrzeń

W ramach tej linii dostępnych jest 5 modeli kabin prysznicowych:

  • kabina półokrągła przeznaczona jest szczególnie do dużych łazienek. Wyposażona została w gięte rozsuwane drzwi, które nie zajmują dodatkowej przestrzeni w łazience i pozwalają na wygodne wejście do kabiny.
  • kabina z drzwiami Pivot jest polecana do montowania w połączeniu z boczną ścianką lub jako drzwi do wnęki. Drzwi przeznaczone są przede wszystkim do aranżacji łazienek, w których jest odpowiednia ilość miejsca pozwalająca swobodnie otwierać je na zewnątrz. Mogą być montowane po prawej lub lewej stronie, a ich konstrukcja została wzbogacona o mechanizm unoszenia ich podczas otwierania.
  • drzwi Bifold to rozwiązanie do małych łazienek, wyposażone są w system łamania do wewnątrz, dzięki czemu kabina zabiera mniej przestrzeni. Mogą być stosowane we wnękach lub w połączeniu ze ścianką boczną w narożniku. Nadają się do montażu obustronnego.
  • drzwi rozsuwane są najczęściej stosowane w łazienkach, w których należy zaoszczędzić przestrzeń użytkową. Drzwi przesuwane na kółkach łożyskowanych, mogą być montowane z wejściem po prawej lub lewej stronie.
  • ostatnia z kabin jest rozwiązaniem opartym jest na ściance bocznej skompletowanej z drzwiami rozsuwanymi oraz modelami Pivot i Bifold. Tak zbudowana kabina pozwala na zagospodarowanie narożnika łazienki (oszczędność miejsca).
Kabiny prysznicowe do różnych przestrzeni
Autor: Sanitec Koło Sp. z o.o.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej