Czyste łazienki. Nanotechnologia w służbie czystości ceramiki sanitarnej Roca

2013-01-07 11:12
Czyste łazienki. Nanotechnologia w służbie czystości ceramiki sanitarnej Roca
Autor: ROCA

ROCA Polska od grudnia 2012 r. poszerzyła ofertę o możliwość wykonanania specjalnej powłoki Maxi Clean na elementach ceramiki sanitarnej – umywalkach, miskach WC oraz bidetach, czyli wszędzie tam, gdzie higiena i czystość jest sprawą priorytetową. Maxi Clean to dodatkowa powłoka na ceramice sanitarnej aplikowana podczas produkcji urządzeń sanitarnych.

Codzienna pielęgnacja powierzchni ceramiki sanitarnej to zajęcie czasochłonne i kłopotliwe, ale... W ofercie firmy ROCA Polska pojawiła się możliwość pokrycia urządzeń sanitarnych powłoką Maxi Clean. Wszyscy, którzy zdecydują się na jej zastosowanie, przekonają się, że utrzymanie w czystości elementów wyposażenia łazienki jest bardzo proste, a do tego – niedrogie i ekologiczne.

Przeczytaj także: Nowa deska sedesowa z funkcją bidetu

Utrzymanie łazienki w czystości jest zadaniem, do którego większość osób podchodzi z umiarkowanym entuzjazmem. Miejsce to wymaga szczególnej troski – czasu i specjalnych środków, zwłaszcza w takich miejscach, jak szpitale, przychodnie, żłobki, przedszkola czy szkoły, gdzie higiena jest sprawa priorytetową. Firma ROCA Polska od grudnia umożliwia zastosowanie powłoki Maxi Clean na elementach ceramiki sanitarnej – umywalkach, miskach WC oraz bidetach, czyli wszędzie tam, gdzie higiena i czystość są szczególnie istotne lub tam, gdzie istnieje możliwość trwałych uszkodzeń powierzchni ceramiki. Niektóre preparaty do czyszczenia mogą być bowiem przyczyną zarysowań, które niszczą powierzchnię urządzeń sanitarnych.

Powłoka Maxi Clean – czystość dzięki nanotechnologii

Maxi Clean to dodatkowa powłoka na ceramice sanitarnej, którą aplikuje się podczas procesu produkcji. Powłoka jest produktem zaawansowanym technologicznie i wykorzystuje zdobycze nanotechnologii. Dla użytkownika ceramiki sanitarnej oznacza to zdecydowanie łatwiejsze utrzymanie jej w czystości. Nanotechnologia pozwala na tworzenie materiałów wysokiej jakości, a Maxi Clean sprawia, że powierzchnia ceramiki staje się wyjątkowo gładka, a przez to - zapobiega osadzaniu się na niej zanieczyszczeń i różnego typu zabrudzeń. Krople wody na takiej powłoce ulegają sperleniu – tworzą zwartą strukturę, którą łatwo usunąć.

Ekologiczne czyszczenie, bez środków chemicznych

Pielęgnacja ceramiki sanitarnej z powłoką Maxi Clean jest prosta, nie wymaga dużo czasu ani specjalistycznych środków. Wystarczy miękka ściereczka oraz trochę ciepłej wody. Nie potrzeba nic więcej. Jedynie w razie większych lub trwałych zabrudzeń zaleca się zastosowanie delikatnych środków czyszczących. Utrzymanie w czystości powłoki Maxi Claen jest zatem ekologiczne oraz ekonomiczne – nie trzeba żadnych środków aktywnych powierzchniowo albo ściernych, które niszczą delikatne, gładkie powierzchnie.

Powłoka Maxi-Clean w wielu kolekcjach ceramiki Roca

Powłoka Maxi Clean jest dostępna jako opcja w kolekcjach Dama Senso, Meridian, Hall, Happening, Khroma, America, Veranda, Element, Frontalis, Barcelona oraz w linii innych umywalek wykonywanych poza całymi seriami ceramiki sanitarnej. Dodatkowa powłoka jest wykonywana na zamówienie, a czas realizacji urzadzeń wynosi w wersji standardowej 14 dni. Powłoka jest objęta 24 miesięczną gwarancją. Koszt jej wykonania to 120 zł netto dodawane do ceny katalogowej produktu w wersji standardowej. Powłoka Maxi Clean pomaga w codziennej pielęgnacji ceramiki sanitarnej. Zapewnia większą higienę oraz ułatwia utrzymanie produktów w nienagannej czystości.

Czyste łazienki. Nanotechnologia w służbie czystości ceramiki sanitarnej Roca
Autor: ROCA
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej