Czyste łazienki. Nanotechnologia w służbie czystości ceramiki sanitarnej Roca

2013-01-07 11:12
Czyste łazienki. Nanotechnologia w służbie czystości ceramiki sanitarnej Roca
Autor: ROCA

ROCA Polska od grudnia 2012 r. poszerzyła ofertę o możliwość wykonanania specjalnej powłoki Maxi Clean na elementach ceramiki sanitarnej – umywalkach, miskach WC oraz bidetach, czyli wszędzie tam, gdzie higiena i czystość jest sprawą priorytetową. Maxi Clean to dodatkowa powłoka na ceramice sanitarnej aplikowana podczas produkcji urządzeń sanitarnych.

Codzienna pielęgnacja powierzchni ceramiki sanitarnej to zajęcie czasochłonne i kłopotliwe, ale... W ofercie firmy ROCA Polska pojawiła się możliwość pokrycia urządzeń sanitarnych powłoką Maxi Clean. Wszyscy, którzy zdecydują się na jej zastosowanie, przekonają się, że utrzymanie w czystości elementów wyposażenia łazienki jest bardzo proste, a do tego – niedrogie i ekologiczne.

Przeczytaj także: Nowa deska sedesowa z funkcją bidetu

Utrzymanie łazienki w czystości jest zadaniem, do którego większość osób podchodzi z umiarkowanym entuzjazmem. Miejsce to wymaga szczególnej troski – czasu i specjalnych środków, zwłaszcza w takich miejscach, jak szpitale, przychodnie, żłobki, przedszkola czy szkoły, gdzie higiena jest sprawa priorytetową. Firma ROCA Polska od grudnia umożliwia zastosowanie powłoki Maxi Clean na elementach ceramiki sanitarnej – umywalkach, miskach WC oraz bidetach, czyli wszędzie tam, gdzie higiena i czystość są szczególnie istotne lub tam, gdzie istnieje możliwość trwałych uszkodzeń powierzchni ceramiki. Niektóre preparaty do czyszczenia mogą być bowiem przyczyną zarysowań, które niszczą powierzchnię urządzeń sanitarnych.

Powłoka Maxi Clean – czystość dzięki nanotechnologii

Maxi Clean to dodatkowa powłoka na ceramice sanitarnej, którą aplikuje się podczas procesu produkcji. Powłoka jest produktem zaawansowanym technologicznie i wykorzystuje zdobycze nanotechnologii. Dla użytkownika ceramiki sanitarnej oznacza to zdecydowanie łatwiejsze utrzymanie jej w czystości. Nanotechnologia pozwala na tworzenie materiałów wysokiej jakości, a Maxi Clean sprawia, że powierzchnia ceramiki staje się wyjątkowo gładka, a przez to - zapobiega osadzaniu się na niej zanieczyszczeń i różnego typu zabrudzeń. Krople wody na takiej powłoce ulegają sperleniu – tworzą zwartą strukturę, którą łatwo usunąć.

Ekologiczne czyszczenie, bez środków chemicznych

Pielęgnacja ceramiki sanitarnej z powłoką Maxi Clean jest prosta, nie wymaga dużo czasu ani specjalistycznych środków. Wystarczy miękka ściereczka oraz trochę ciepłej wody. Nie potrzeba nic więcej. Jedynie w razie większych lub trwałych zabrudzeń zaleca się zastosowanie delikatnych środków czyszczących. Utrzymanie w czystości powłoki Maxi Claen jest zatem ekologiczne oraz ekonomiczne – nie trzeba żadnych środków aktywnych powierzchniowo albo ściernych, które niszczą delikatne, gładkie powierzchnie.

Powłoka Maxi-Clean w wielu kolekcjach ceramiki Roca

Powłoka Maxi Clean jest dostępna jako opcja w kolekcjach Dama Senso, Meridian, Hall, Happening, Khroma, America, Veranda, Element, Frontalis, Barcelona oraz w linii innych umywalek wykonywanych poza całymi seriami ceramiki sanitarnej. Dodatkowa powłoka jest wykonywana na zamówienie, a czas realizacji urzadzeń wynosi w wersji standardowej 14 dni. Powłoka jest objęta 24 miesięczną gwarancją. Koszt jej wykonania to 120 zł netto dodawane do ceny katalogowej produktu w wersji standardowej. Powłoka Maxi Clean pomaga w codziennej pielęgnacji ceramiki sanitarnej. Zapewnia większą higienę oraz ułatwia utrzymanie produktów w nienagannej czystości.

Czyste łazienki. Nanotechnologia w służbie czystości ceramiki sanitarnej Roca
Autor: ROCA
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej