Deska sedesowa z funkcją bidetu. Nowa deska wc w ofercie ceramiki firmy ROCA

2012-06-27 12:04
Deska sedesowa z funkcją bidetu firmy ROCA
Autor: Roca Polska sp. z o.o.

Deska sedesowa z funkcją bidetu z programami podmywania i osuszania pozwala dbać o higienę intymną. Nowa deska wc szczególnie polecana jest dla osób starszych i z ograniczoną sprawnością ruchową. Deska sedesowa pasuje do ceramiki dostępnej w ofercie firmy ROCA, takich jak np. ceramika z serii Dama Senso, Victoria, Giralda, Meridian-N i Hall.

Deska sedesowa firmy ROCA ma nazwę Multiclin i dostępna jest w kilku wersjach: Multiclin Advance Round, Multiclin Advance Square oraz Multiclin Premium Round oraz Multiclin Premium Square. Wersje deski wc różnią się kształtem i wyposażeniem - wersje Advance deski sedesowej Multiclin wyposażone są w pilota, a wersje Premium - w panel elektroniczny. Za pomocą pilota i panelu użytkownik może zaprogramować ustawienie bidetu, temperaturę podgrzania deski, temperaturę i intensywność strumienia wody, temperaturę powietrza osuszania.

Deska sedesowa Multiclin firmy ROCA jest podgrzewana i wolnoopadająca, a dodatkowa wyposażona w czujnik, który zapobiega uruchomieniu bideta podczas, gdy nikt nie korzysta z toalety.

Dysza bidetu ma funkcję samoczyszczenia, a deskę można bardzo łatwo wypiąć żeby umyć ceramikę. Wszystkie wersje deski sedesowej są zaprogramowane na mniejsze zużycie prądu.

Deska sedesowa z funkcja bidetu firmy ROCA
Autor: Roca Polska sp. z o.o.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej