Bezpieczny prysznic. Brodzik KALDEWEI z antypoślizgiem w matowym kolorze

2011-07-21 11:59
Brodzik Kaldewei
Autor: KALDEWEI

Brodziki prysznicowe w matowych barwach z oferty KALDEWEI Coordinated Colours Collection są już dostępne w nowej wersji wykończenia przeciwpoślizgowego.

Bezpieczny prysznic. Brodzik  z antypoślizgiem KALDEWEI w matowym kolorze
Autor: KALDEWEI

KALDEWEI, największy europejski producent wanien i brodzików prysznicowych ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm poleca swoje wyroby w matowych barwach.  Dostosowana do aktualnych trendów wzorniczych i najnowszych płytek podłogowych oferta KALDEWEI Coordinated Colours Collection obejmuje delikatne tony szarości i antracytu, a także matową biel, brąz oraz czerń.

Brodziki prysznicowe marki KALDEWEI oferowane w tej kolorystyce mogą być także wyposażone w nową, zintegrowaną optycznie powierzchnię przeciwpoślizgową. Inżynierom z firmy KALDEWEI udało się opracować nową recepturę mieszania oraz wypalania w stali kwarcu i piasku w taki sposób, by antypoślizg miał idealnie gładką formę, przy zachowaniu najwyższych parametrów przeciwpoślizgowych. Dodatkowo kolor samego antypoślizgu jest dopasowany do koloru brodzika.

Bezpieczeństwo i higiena prysznica

Powłoka przeciwpoślizgowa w urządzeniach marki KALDEWEI wykonanych ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm jest na stałe wypalona na powierzchni stali. Dzięki temu nie zużywa się nawet przy intensywnej eksploatacji i na lata gwarantuje wysokie bezpieczeństwo korzystania z prysznica. Nowa powierzchnia przeciwpoślizgowa jest płaska i prawie niewidoczna na płaszczyźnie brodzika. Jej utrzymanie w czystości jest bardzo łatwe, ponieważ stal emaliowana to materiał praktycznie pozbawiony porów, w które może wnikać brud. Szorowanie nie narusza przy tym właściwości przeciwpoślizgowych. Zostało to potwierdzone badaniami niemieckiego instytutu TÜV, według którego brodziki marki KALDEWEI spełniają powszechnie stosowane normy, zwłaszcza kategorii B dla stref mokrych po których chodzi się boso (DIN 51097) i kategorii R11 (DIN 51130).

W wielu modelach wanien i brodzików KALDEWEI wykończenie przeciwpoślizgowe dostępne jest nawet na całej powierzchni dna wanny i brodzika jako pełny antypoślizg. Dzięki takiemu połączeniu estetyki, bezpieczeństwa i funkcjonalności firma KALDEWEI po raz kolejny wyznacza nowe standardy w zakresie estetyki i walorów użytkowych urządzeń łazienkowych. Pełna powierzchnia przeciwpoślizgowa w kolorach palety Coordinated Colours Collection dostępna jest w modelach brodzików Conoflat, Superplan, Superplan Plus oraz Superplan XXL.

Gwarancja na brodzik

Firma KALDEWEI produkuje ok. 300 modeli wanien kąpielowych i brodzików prysznicowych wytwarzanych ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm. Produkty mogą być stosowane zarówno w domach prywatnych, jak i w obiektach użyteczności publicznej, np. w hotelach. Firma KALDEWEI udziela 30 letniej gwarancji na wszystkie swoje produkty wykonane ze stali emaliowanej grubości 3,5 mm.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej