Włącznik o niepowtarzalnych kształtach

2009-12-02 8:47

Włączniki oświetlenia wykonane według nowoczesnego, ponadczasowego wzornictwa są ważnym elementem w urządzaniu wnętrz.

Włącznik B.Cube firmy Berker został zaprojektowany razem z biurem z Monachium „brains4design”. Dzięki swym kształtom oraz wrażeniu trójwymiarowości stanowi ozdobę dla każdego wnętrza. Wyraźne linie, płaskie powierzchnie oraz ścięta ramka nadają włącznikowi charakterystyczny kształt. W połączeniu z systemem KNX/EIB włącznik może służyć do sterowania oświetleniem, temperaturą w pomieszczeniu, żaluzjami i instalacjami alarmowymi.
Wzornictwo B.Cube obejmuje też gniazda antenowe, czujniki, regulatory i wiele innych elementów wyposażenia. 180 wariantów obejmuje najróżniejsze zakresy zastosowań, począwszy od zwykłego gniazdka, przez ściemniacz, a skończywszy na pięciokrotnej kombinacji elementów. Wersję bryzgoszczelną można zamontować w łazience, kuchni lub w piwnicy oraz wszędzie, gdzie występuje woda lub wilgoć.
Produkty są wykonane z mieszanki materiałów, która jest odporna na zarysowania, łatwa w czyszczeniu i trwała. Znajdują zastosowanie zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i w obiektach biurowych i przemysłowych. Dostępne są w kolorze śnieżnobiałym oraz kremowym.

Wyraźne linie, płaskie powierzchnie
Autor: Berker
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej