Webinar: "Oprawy do sterylizacji pomieszczeń. Nowość PURELIGHT LUG"

2020-09-10 13:10
Webinar: Oprawy do sterylizacji pomieszczeń. Nowość PURELIGHT LUG
Autor: LUG Light Factory PURELIGHT LUG to nowa grupa produktów w ofercie LUG, zaprojektowana w trosce o ochronę zdrowia

Tematem szkolenia są sposoby wykorzystania specjalistycznych opraw do sterylizacji powietrza i powierzchni m.in. w pomieszczeniach placówek medycznych, zakładach produkcyjnych, biurach czy instytucjach. Podczas szkolenia Kalina Stawiarz, Product Manager w firmie LUG Light Factory, wyjaśnia czym jest promieniowanie UV-C, jak bezpiecznie korzystać z tej technologii, a także radzi na co zwrócić uwagę wybierając produkty do dezynfekcji przestrzeni publicznych.

PURELIGHT LUG to nowa grupa produktów w ofercie LUG, zaprojektowana w trosce o ochronę zdrowia i podniesienie bezpieczeństwa nie tylko w okresie pandemii, ale także w trakcie sezonu grypowego. Korzystanie z rozwiązań wykorzystujących technologię UV-C znacząco obniża ryzyko zachorowań związanych z obecnością szkodliwych mikroorganizmów w przestrzeniach, w których przebywamy. Jak bezpiecznie i skutecznie korzystać z technologii UV-C i jakie produkty będą najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb w filmie wyjaśnia Kalina Stawiarz, ekspert firmy LUG Light Factory.

Agenda webinaru

  • Czym jest promieniowanie UV-C i jak możemy je zastosować?
  • O czym należy pamiętać, żeby korzystać z technologii UV-C bezpiecznie?
  • Jakie produkty do sterylizacji pomieszczeń będą najlepsze do Twoich projektów?

Obejrzyj koniecznie eksperckie webinarium poświęcone wykorzystaniu promieniowania UV-C w redukcji zagrożeń dla zdrowia. Poznaj ofertę rozwiązań w technologii UV-C przeznaczonych do sterylizacji pomieszczeń m.in. w placówkach medycznych, firmach usługowych i zakładach produkcyjnych.

Webinar poprowadziła Kalina Stawiarz, Product Manager w firmie LUG Light Factory.

Więcej informacji nt. produktów znajdziesz na stronie PURELIGHT LUG.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej