Webinar: "Oprawy do sterylizacji pomieszczeń. Nowość PURELIGHT LUG"

2020-09-10 13:10
Webinar: Oprawy do sterylizacji pomieszczeń. Nowość PURELIGHT LUG
Autor: LUG Light Factory PURELIGHT LUG to nowa grupa produktów w ofercie LUG, zaprojektowana w trosce o ochronę zdrowia

Tematem szkolenia są sposoby wykorzystania specjalistycznych opraw do sterylizacji powietrza i powierzchni m.in. w pomieszczeniach placówek medycznych, zakładach produkcyjnych, biurach czy instytucjach. Podczas szkolenia Kalina Stawiarz, Product Manager w firmie LUG Light Factory, wyjaśnia czym jest promieniowanie UV-C, jak bezpiecznie korzystać z tej technologii, a także radzi na co zwrócić uwagę wybierając produkty do dezynfekcji przestrzeni publicznych.

PURELIGHT LUG to nowa grupa produktów w ofercie LUG, zaprojektowana w trosce o ochronę zdrowia i podniesienie bezpieczeństwa nie tylko w okresie pandemii, ale także w trakcie sezonu grypowego. Korzystanie z rozwiązań wykorzystujących technologię UV-C znacząco obniża ryzyko zachorowań związanych z obecnością szkodliwych mikroorganizmów w przestrzeniach, w których przebywamy. Jak bezpiecznie i skutecznie korzystać z technologii UV-C i jakie produkty będą najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb w filmie wyjaśnia Kalina Stawiarz, ekspert firmy LUG Light Factory.

Agenda webinaru

  • Czym jest promieniowanie UV-C i jak możemy je zastosować?
  • O czym należy pamiętać, żeby korzystać z technologii UV-C bezpiecznie?
  • Jakie produkty do sterylizacji pomieszczeń będą najlepsze do Twoich projektów?

Obejrzyj koniecznie eksperckie webinarium poświęcone wykorzystaniu promieniowania UV-C w redukcji zagrożeń dla zdrowia. Poznaj ofertę rozwiązań w technologii UV-C przeznaczonych do sterylizacji pomieszczeń m.in. w placówkach medycznych, firmach usługowych i zakładach produkcyjnych.

Webinar poprowadziła Kalina Stawiarz, Product Manager w firmie LUG Light Factory.

Więcej informacji nt. produktów znajdziesz na stronie PURELIGHT LUG.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej