Technologia domu inteligentnego io-homecontrol® z nowymi urządzeniami

2015-11-26 9:27
odbiornik do sterowania oświetleniem
Autor: SOMFY Dwukierunkowy odbiornik do sterowania oświetleniem

Do systemu automatyki domowej io-homecontrol® dołączyły termostaty do sterowania ogrzewaniem, odbiorniki do regulacji oświetlenia oraz gniazdka elektryczne. Urządzenia automatyki domowej działające w oparciu o technologię io-homecontrol® są produktami marki Somfy.

Nowe urządzenia automatyki domowej w technologii io-homecontrol®, podpięte pod TaHomę®, to:

  • Termostaty - zapewniają pełną kontrolę nad temperaturą w domu czy mieszkaniu. Za pomocą aplikacji w smartfonie użytkownicy mogą zdalnie zmieniać tryb ogrzewania: od pełnego, po ekonomiczny, chroniący przed zamarzaniem, polecany w trakcie dłuższej nieobecnosci domowników. Urządzenie jest dwukierunkowe, co oznacza, że użytkownicy otrzymują pełną informację zwrotną o wykonanym poleceniu. Nowy termostat wyposażony jest również w panel dotykowy.
  • Odbiorniki do sterowania oświetleniem - oferowany w dwóch wersjach: z prostą funkcją ON/OFF oraz z funkcją zmiany natężenia światła. Te miniaturowe urządzenia można montować pod zwykłym przełącznikiem światła lub bezpośrednio w lampie, którą chcemy sterować. Dzięki technologii io-homecontrol® po wykonaniu polecenia wyłączenia lub włączenia światła użytkownicy dostają informację zwrotną, czy polecenie zostało właściwie wykonane.
  • Gniazdka elektryczne - również sprzedawane w dwóch wersjach: z funkcją ON/OFF oraz z funkcją zmiany natężenia światła, np. gdy podłączymy do gniazdka lampkę nocną. W porównaniu z poprzednią wersją gniazdka są one mniejsze i łatwiejsze w użytkowaniu. Dzięki dwukierunkowości użytkownik dostaje informację o realizacji zadania.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej