Technologia domu inteligentnego io-homecontrol® z nowymi urządzeniami

2015-11-26 9:27
odbiornik do sterowania oświetleniem
Autor: SOMFY Dwukierunkowy odbiornik do sterowania oświetleniem

Do systemu automatyki domowej io-homecontrol® dołączyły termostaty do sterowania ogrzewaniem, odbiorniki do regulacji oświetlenia oraz gniazdka elektryczne. Urządzenia automatyki domowej działające w oparciu o technologię io-homecontrol® są produktami marki Somfy.

Nowe urządzenia automatyki domowej w technologii io-homecontrol®, podpięte pod TaHomę®, to:

  • Termostaty - zapewniają pełną kontrolę nad temperaturą w domu czy mieszkaniu. Za pomocą aplikacji w smartfonie użytkownicy mogą zdalnie zmieniać tryb ogrzewania: od pełnego, po ekonomiczny, chroniący przed zamarzaniem, polecany w trakcie dłuższej nieobecnosci domowników. Urządzenie jest dwukierunkowe, co oznacza, że użytkownicy otrzymują pełną informację zwrotną o wykonanym poleceniu. Nowy termostat wyposażony jest również w panel dotykowy.
  • Odbiorniki do sterowania oświetleniem - oferowany w dwóch wersjach: z prostą funkcją ON/OFF oraz z funkcją zmiany natężenia światła. Te miniaturowe urządzenia można montować pod zwykłym przełącznikiem światła lub bezpośrednio w lampie, którą chcemy sterować. Dzięki technologii io-homecontrol® po wykonaniu polecenia wyłączenia lub włączenia światła użytkownicy dostają informację zwrotną, czy polecenie zostało właściwie wykonane.
  • Gniazdka elektryczne - również sprzedawane w dwóch wersjach: z funkcją ON/OFF oraz z funkcją zmiany natężenia światła, np. gdy podłączymy do gniazdka lampkę nocną. W porównaniu z poprzednią wersją gniazdka są one mniejsze i łatwiejsze w użytkowaniu. Dzięki dwukierunkowości użytkownik dostaje informację o realizacji zadania.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej