System oświetlenia z możliwością sterowania Lightify

2015-06-23 16:20
system oświetleniowy
Autor: OSRAM Lightify - system oświetlenia i sterowania

Lightify to system oświetleniowy o szerokim spektrum stosowania. To również system sterowania oświetleniem poprzez aplikację na smartfonie lub tablecie. Innowacyjne rozwiązanie jest nowością firmy OSRAM.

Na system Lightify składa się bogata oferta lamp i opraw oświetleniowych, z możliwościa łatwego sterowania nimi z dowolnego miejsca za pomocą specjalnej aplikacji w smartfonie lub tablecie. Intuicyjny w obsłudze program łatwo łączy się z sieciami WLAN. Można go również zintegrować z istniejącymi systemami oświetleniowymi, także innych producentów (jeśli obsługują popularny standard ZigBee Light Link lub Home Automation). Wszystkimi źródłami światła w systemie Lightify steruje się zdalnie, bez względu na miejsce ich lokalizacji.

Lightify to nowatorskie rozwiązanie dające możliwość konfigurowania różnych wersji scenariuszy oświetleniowych. Jest to możliwe dzięki funkcji dynamicznego sterowania światłem w zakresie odcieni bieli i kolorów RGB. Salon, sypialnia, a także dowolnie inne pomieszczenie w domu, jak również taras, ogród czy biuro – wszystkie te strefy można oświetlić według własnych upodobań. Co ciekawe, wyboru oświetlenia domu można dokonać także na podstawie zdjęć. Przed wyjazdem na urlop można samodzielnie zaprogramować scenariusz włączania punktów świetlnych w poszczególnych strefach lub skorzystać z gotowego trybu wakacyjnego.

System Lightify OSRAM oferowany jest w wersji dla klientów detalicznych, jak i użytkowników profesjonalnych. Zestaw startowy zawiera element sterujący i źródło światła. Bezpłatną aplikację można pobrać w sklepach z aplikacjami mobilnymi.

system oświetlenia Lightify
Autor: OSRAM Zestaw startowy systemu Lightify
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej