Światło na 20 lat

2009-06-29 19:55

Lampy Ledino to gama oświetlenia wewnętrznego, wykorzystującego technologię LED. Występują one w różnych, ciekawych kształtach i kolorach: stali, bieli oraz czerni, a w większości opraw można regulować natężenie światła.

Dzięki trwałości i wydajności diod żywotność lamp Philips Ledino to co najmniej 20 lat, bez konieczności konserwacji. Seria Ledino nie zawiera ołowiu i zużywa o 80% energii elektrycznej mniej, w porównaniu z tradycyjnymi źródłami światła.

W nowej serii można znaleźć designerskie oprawy sufitowe, lampy ścienne i biurkowe wykorzystujące do emisji światła diody LED PhilipsLumiLed, które połączone są w tzw. „krążki” Luxeon Rebel. Pozwala to na uzyskanie optymalnej wydajności oświetlenia i całkowicie jednolitego, jasnego koloru światła. Oprawy lamp wykonane są z materiałów syntetycznych i aluminium, dzięki czemu są lekkie i plastyczne. Niektóre modele dodatkowo można modelować podczas świecenia. Elastyczny materiał oprawy wystarczy chwycić, nadać mu odpowiedni kształt i skierować strumień światła w dowolnie wybranym kierunku. Oprawy Ledino możemy ręcznie obracać i wyginać nie ryzykując poparzenia.

Światło na 20 lat
Autor: Philips Wykonane z brył wysokogatunkowego szkła i szczotkowanego aluminium
Światło na 20 lat
Autor: Philips Długie, elastyczne ramię oprawy jest jak kręgosłup, który zgina się do żądanej pozycji i dostarcza odpowiednią ilość światła
Światło na 20 lat
Autor: Philips Gładka i lśniąca jak szlachetny kryształ górski, oświetla przestrzeń promieniami czystego, białego światła
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej