Suszy z prędkością 640 km/h

2010-06-24 13:00
Suszą z predkością 640 km/h
Autor: Barbara Kawecka-Zygadło

W suszarce Dyson AirbladeTM  silnik cyfrowy Dyson Digital Motor obraca się 88 000 razy na minutę, skracając czas suszenia rąk do 10 sekund i redukując znacznie zużycie energii.

Suszą z predkością 640 km/h
Autor: Barbara Kawecka-Zygadło O zaletach produktu przykonywał Damian Śmigielski
Suszą z predkością 640 km/h
Autor: Barbara Kawecka-Zygadło Każdy z uczestników spotkania mógł wypróbować, jak działa nowa suszarka

Suszarka AirbladeTM  to najszybsza suszarka do rąk  – skutecznie suszy ręce strumieniem czystego, nieogrzewanego powietrza i zapewnia wyjatkową higienę. Zanim powietrze zostanie skierowane na dłonie, jest oczyszczane - zamontowany w urządzeniu filtr HEPA usuwa 99,9% bakterii z powietrza, które przepływa przez suszarkę.

Dyson AirbladeTM posiada certyfikaty British Skin Fundation, Royal Society of Public Health ora HACCP International. Z tego względu dopuszczona jest do stosowania w miejscach o najwyższych wymaganiach sanitarnych, takich jak szpitale, fabryki żywności, zakłady farmaceutyczne czy centra handlowe. Ale ze względu na praktyczność, oszczedność a zwłaszcza wytrzymałość obudowy może być stosowana we wszystkich obiektach użyteczności publicznej (nawet w tych, gdzie toalety narażone są na uszkodzenia przez wandali, np. na stadionach).

Opatentowany silnik Dyson Digital Motor zapewnia moc niezbędną do przepchnięcia przez szczelinę – o wymiarach zaledwie 0,3 mm  – strumienia powietrza z szybkością ponad 640 km na godzinę. Zużywa on do 80% energii mniej niż suszarki do rąk wydmuchujące gorące powietrze, dlatego urządzenie zapewnia znacznie niższe koszty eksploatacji. Osusza 21 par rąk za cenę jednego ręcznika papierowego. Nie generuje też kosztów obsługi, niezbędnych przy stosowaniu ręczników papierowych (wymiany i utylizacji zużytego papieru).

Zalety urządzenia:

  • błyskawiczne i higieniczne suszenie,
  • wydajny tryb standby (tylko 1 W energii),
  • długowieczny, energooszczędny silnik o mocy 1600W,
  • niewymagający wymiany filtr HEPA,
  • bezdotykowa obsługa wykorzystująca podczerwień,
  • masywna, szczelna konstrukcja ułatwiająca czyszczenie,
  • antybakteryjna powłoka na wszystkich zewnętrznych powierzchniach urządzenia,
  • wytrzymała, odporna na uszkodzenia osłona,
  • gwarancja: 5 lat na części i roczna na serwis.

Dystrybutorem marki Dyson w Polsce jest firma AGED i to ona zorganizowała prezentację produktu w siedzibie Ambasady Brytyjskiej w Warszawie. Spotkanie otworzył Ric Todd – ambasador Wielkiej Brytanii w Polsce.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej