Sprawdzony osprzęt elektroinstalacyjny marki Onnline

2021-03-03 11:08 Materiał sponsorowany
Osprzet elektroinstalacyjny marki Onnline
Autor: Onninen Osprzęt instalacyjny służy do mocowania, łączenia i ochrony przewodów oraz kabli. Są to m.in.: gniazda instalacyjne, łączniki instalacyjne, przyciski, ramki, ściemniacze, puszki, złączki i listwy zaciskowe czy też listwy zasilające

Osprzęt elektroinstalacyjny to istotny element instalacji elektrycznej, zarówno pod względem technicznym, jak i estetycznym. Ten niewielki detal często stanowi o charakterze i stylu pomieszczenia. Warto zatem wybierać sprawdzony osprzęt elektroinstalacyjny, by również zapewnić bezproblemową eksploatację instalacji.

Firma Onninen oferuje wyroby dla wielu branż technicznych: instalacyjno-sanitarnej, grzewczej, wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i elektrotechnicznej. Jest częścią Grupy Kesko – jednej z największych firm handlowych w Europie północnej. Od ponad 20 lat wspiera w tworzeniu nowoczesnych i niezawodnych instalacji polskich instalatorów, firmy wykonawcze, budowlane, redystrybucję, przemysł oraz instytucje publiczne. Proponuje m.in. produkty i rozwiązania pod marką własną Onnline, dostępne w sieci hurtowni hydrauliczno-elektrycznych Onninen na terenie całej Polski oraz poprzez witrynę onninen.pl.

Co wyróżnia osprzęt elektroinstalacyjny Onnline?

Omega to seria wyłączników i gniazd IP20 o prostym, nowoczesnym wyglądzie, które sprawdzą się w każdej instalacji w budownictwie mieszkaniowym, komercyjnym i przemysłowym. To linia modułowa z systemem ramkowym (w wariancie poziomym i pionowym), w wersji Onyx oferowana w kolorach białym, beżowym oraz metalizowanych: srebro, satyna i antracyt.

Nowoczesny mechanizm szybkozłącza (przewody mocowane są przez wciśnięcie ich bezpośrednio do korpusu) gwarantuje pewny i bezpieczny montaż oraz demontaż przewodów.

Elementy gniazda i wyłącznika linii ONYX marki Onnline
Autor: Onninen Elementy gniazda i wyłącznika linii ONYX marki Onnline Link: Kliknij, aby powiększyć

System nacięć w metalowej ramce montażowej ułatwia i znacznie przyspiesza poziomowanie mechanizmów w przypadku zastosowania ramek wielokrotnych.

Wewnętrzna konstrukcja zacisków gwarantuje pewne połączenia przewodów od 0,75 do 2,5 mm2. Mocna i solidna blacha montażowa oraz pazurki umożliwiają stabilną i pewną instalację w puszce. Funkcjonalność, ponadczasowa forma, jakość wykonania oraz optymalna cena to najważniejsze zalety serii Omega marki Onnline.

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej