Sprawdzony osprzęt elektroinstalacyjny marki Onnline

2021-03-03 11:08 Materiał sponsorowany
Osprzet elektroinstalacyjny marki Onnline
Autor: Onninen Osprzęt instalacyjny służy do mocowania, łączenia i ochrony przewodów oraz kabli. Są to m.in.: gniazda instalacyjne, łączniki instalacyjne, przyciski, ramki, ściemniacze, puszki, złączki i listwy zaciskowe czy też listwy zasilające

Osprzęt elektroinstalacyjny to istotny element instalacji elektrycznej, zarówno pod względem technicznym, jak i estetycznym. Ten niewielki detal często stanowi o charakterze i stylu pomieszczenia. Warto zatem wybierać sprawdzony osprzęt elektroinstalacyjny, by również zapewnić bezproblemową eksploatację instalacji.

Firma Onninen oferuje wyroby dla wielu branż technicznych: instalacyjno-sanitarnej, grzewczej, wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i elektrotechnicznej. Jest częścią Grupy Kesko – jednej z największych firm handlowych w Europie północnej. Od ponad 20 lat wspiera w tworzeniu nowoczesnych i niezawodnych instalacji polskich instalatorów, firmy wykonawcze, budowlane, redystrybucję, przemysł oraz instytucje publiczne. Proponuje m.in. produkty i rozwiązania pod marką własną Onnline, dostępne w sieci hurtowni hydrauliczno-elektrycznych Onninen na terenie całej Polski oraz poprzez witrynę onninen.pl.

Co wyróżnia osprzęt elektroinstalacyjny Onnline?

Omega to seria wyłączników i gniazd IP20 o prostym, nowoczesnym wyglądzie, które sprawdzą się w każdej instalacji w budownictwie mieszkaniowym, komercyjnym i przemysłowym. To linia modułowa z systemem ramkowym (w wariancie poziomym i pionowym), w wersji Onyx oferowana w kolorach białym, beżowym oraz metalizowanych: srebro, satyna i antracyt.

Nowoczesny mechanizm szybkozłącza (przewody mocowane są przez wciśnięcie ich bezpośrednio do korpusu) gwarantuje pewny i bezpieczny montaż oraz demontaż przewodów.

Elementy gniazda i wyłącznika linii ONYX marki Onnline
Autor: Onninen Elementy gniazda i wyłącznika linii ONYX marki Onnline Link: Kliknij, aby powiększyć

System nacięć w metalowej ramce montażowej ułatwia i znacznie przyspiesza poziomowanie mechanizmów w przypadku zastosowania ramek wielokrotnych.

Wewnętrzna konstrukcja zacisków gwarantuje pewne połączenia przewodów od 0,75 do 2,5 mm2. Mocna i solidna blacha montażowa oraz pazurki umożliwiają stabilną i pewną instalację w puszce. Funkcjonalność, ponadczasowa forma, jakość wykonania oraz optymalna cena to najważniejsze zalety serii Omega marki Onnline.

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej