Puszki podtynkowe do osadzania urządzeń elektronicznych

2009-12-21 15:48
Puszki podtynkowe do osadzania urządzeń elektronicznych
Autor: SIMET

Puszka SE 2x60 firmy SIMET przystosowana jest do osadzania specjalistycznych urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Konstruktorzy puszki podtynkowej wprowadzili kilka udogodnień, poprawiających jej właściwości użytkowe.

Puszka SE 2x60 firmy SIMET przystosowana jest do osadzania specjalistycznych urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Jej wnętrze zostało specjalnie poszerzone, co daje możliwość umieszczania dodatkowych elementów obok zabudowanego na kołnierzu puszki elementu sterującego. Jest również możliwość wykorzystania całej przestrzeni wewnętrznej puszki dla umieszczenia w niej różnego typu urządzeń. Wtedy zamyka się ją od góry pokrywą PL 60. Puszka posiada konstrukcję szeregową dającą możliwość łączenia w wielokrotne bloki puszek. Konstrukcja jej składa się z dwóch oddzielnych elementów łączących się ze sobą poprzez zatrzaski. Daje to możliwość osadzania w puszce większych elementów przestrzennych.
Masa puszki wynosi 53,7 g. Dostępna jest w kolorze niebieskim. W dnie i ścianach znajduje się prostokątne osłabienie pod płaskie przewody.

Osprzęt:

  • pierścień dystansowy PD 12, PD 24,
  • króciec dystansowy KD12,
  • pokrywa puszki PL 60,
  • pokrywa sygnalizacyjnana PS 60.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej