Puszki podtynkowe do osadzania urządzeń elektronicznych

2009-12-21 15:48
Puszki podtynkowe do osadzania urządzeń elektronicznych
Autor: SIMET

Puszka SE 2x60 firmy SIMET przystosowana jest do osadzania specjalistycznych urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Konstruktorzy puszki podtynkowej wprowadzili kilka udogodnień, poprawiających jej właściwości użytkowe.

Puszka SE 2x60 firmy SIMET przystosowana jest do osadzania specjalistycznych urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Jej wnętrze zostało specjalnie poszerzone, co daje możliwość umieszczania dodatkowych elementów obok zabudowanego na kołnierzu puszki elementu sterującego. Jest również możliwość wykorzystania całej przestrzeni wewnętrznej puszki dla umieszczenia w niej różnego typu urządzeń. Wtedy zamyka się ją od góry pokrywą PL 60. Puszka posiada konstrukcję szeregową dającą możliwość łączenia w wielokrotne bloki puszek. Konstrukcja jej składa się z dwóch oddzielnych elementów łączących się ze sobą poprzez zatrzaski. Daje to możliwość osadzania w puszce większych elementów przestrzennych.
Masa puszki wynosi 53,7 g. Dostępna jest w kolorze niebieskim. W dnie i ścianach znajduje się prostokątne osłabienie pod płaskie przewody.

Osprzęt:

  • pierścień dystansowy PD 12, PD 24,
  • króciec dystansowy KD12,
  • pokrywa puszki PL 60,
  • pokrywa sygnalizacyjnana PS 60.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej