Przedłużacz elektryczny Kerg z oznaczeniem Heavy Duty

2013-08-07 11:38
Przedłużacz elektryczny
Autor: Kerg Przedłużacze elektryczne do pracy w trudnych warunkach

Kerg wprowadza bębnowy przedłużacz elektryczny w czerwonej oponie gumowej. Przedłużacz zaprojektowano z myślą o trudnych warunkach pracy.

Nowy przedłużacz elektryczny charakteryzuje gruby przewód H05RR-F 3G2,5 w oponie gumowej. Przedłużacz bębnowy wykonany jest z bardzo rzadko stosowanej przy produkcji przedłużaczy elektrycznych czerwonej gumy. Dzięki temu jest on dobrze widoczny i wyróżnia się na każdego rodzaju podłożu, co z kolei wpływa na bezpieczeństwo użytkowania przewodu elektrycznego. Gniazda przedłużacza, wykonane z jednolitego odlewu, wyposażone są w uziemienie oraz ergonomiczny uchwyt ułatwiający rozłączenie przewodu elektrycznego.
 

Przedłużacz jest trwały, odporny na uszkodzenia mechaniczne, dlatego też polecany jest do najcięższych zadań w trudnych warunkach pracy. Świadczy o tym oznaczenie produktu jako Heavy Duty. Przedłużacz dostępny jest w trzech różnych długościach: 30, 40 i 50 m. Kabel elektryczny przedłużacza jest na tyle elastyczny, że z łatwością nawija się go na bęben.

Dane techniczne przedłużacza
Typ gniazda: Francuski typ E lub "Schuko" typ F (w zależności od modelu)
I min / U: 10A / 230~
I max / U: 16A / 230~
Gwarancja: 15 lat

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej