Przedłużacz elektryczny Kerg z oznaczeniem Heavy Duty

2013-08-07 11:38
Przedłużacz elektryczny
Autor: Kerg Przedłużacze elektryczne do pracy w trudnych warunkach

Kerg wprowadza bębnowy przedłużacz elektryczny w czerwonej oponie gumowej. Przedłużacz zaprojektowano z myślą o trudnych warunkach pracy.

Nowy przedłużacz elektryczny charakteryzuje gruby przewód H05RR-F 3G2,5 w oponie gumowej. Przedłużacz bębnowy wykonany jest z bardzo rzadko stosowanej przy produkcji przedłużaczy elektrycznych czerwonej gumy. Dzięki temu jest on dobrze widoczny i wyróżnia się na każdego rodzaju podłożu, co z kolei wpływa na bezpieczeństwo użytkowania przewodu elektrycznego. Gniazda przedłużacza, wykonane z jednolitego odlewu, wyposażone są w uziemienie oraz ergonomiczny uchwyt ułatwiający rozłączenie przewodu elektrycznego.
 

Przedłużacz jest trwały, odporny na uszkodzenia mechaniczne, dlatego też polecany jest do najcięższych zadań w trudnych warunkach pracy. Świadczy o tym oznaczenie produktu jako Heavy Duty. Przedłużacz dostępny jest w trzech różnych długościach: 30, 40 i 50 m. Kabel elektryczny przedłużacza jest na tyle elastyczny, że z łatwością nawija się go na bęben.

Dane techniczne przedłużacza
Typ gniazda: Francuski typ E lub "Schuko" typ F (w zależności od modelu)
I min / U: 10A / 230~
I max / U: 16A / 230~
Gwarancja: 15 lat

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej