Projekt Ośmiornica

2009-08-28 8:00
Projekt Ośmiornica
Autor: Ekomp Technologia

Głównym elementem oświetlenia jest Rzeźba Świetlna wykonana ze światłowodów ułożonych w kształcie ośmiornicy z rozłożonymi na boki trzymetrowymi światłowodami.

Firma EKOMP TECHNOLOGIA wykonała projekt oświetlenia sali tanecznej w Domu Weselnym Wiktoria w miejscowości Syberia. Koncepcja zrealizowana została przy użyciu zestawów światłowodowych: Rzeźba Świetlna kształt ośmiornicy oraz zestawy Mgławice, tworzące efekt nieba z 1000 świecących i mrugających gwiazd. Zakończenie żyrandola tworzy spiralę, której końce zdobią kryształy.
Rzeźbę Świetlną zasila generator światła o mocy 150 W wyposażony w zewnętrzne sterowanie umożliwiające zmianę 8 kolorów.
Wokół Rzeźby zastosowano dwa zestawy Mgławice po 500 pkt., które tworzą efekt gwieździstego nieba. Do zasilania zestawu z efektem mrugania gwiazd zastosowano wyposażone w tarcze BN generatory światła o mocy 75 W każdy.

Dodatkowa charakterystyka:

  • zastosowano światłowody z mikrookienkami 3 mm,
  • rozpiętość światłowodów 3 m,
  • zwis zakończony spiralą o długości 2,5 m,
  • na końcach każdej nitki kryształ kula o średnicy 3 cm,
  • metalhalogen ze źródłem światła CDM SA/R.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej