Plafoniera LED Italia z czujnikiem ruchu

2018-03-25 12:28 Materiał sponsorowany
plafoniera Italia z czujnikiem ruchu
Autor: GTV Plafoniera LED Italia z czujnikiem ruchu

Plafoniera LED Italia to propozycja firmy GTV. Plafonierę wyposażono w czujnik ruchu, dzięki czemu sprawdza się w miejscach, w których z oświetlenia korzysta się wybiórczo, np. na klatkach schodowych, w toaletach publicznych, pomieszczeniach gospodarczych itp.

Plafoniera LED Italia charakteryzuje się niskim poborem mocy (12 W) z wysoką efektywnością świetlną na poziomie 900 lm. Dzięki znajdującym się wewnątrz oprawy przełącznikom, łatwo reguluje się takie parametry, jak prędkość wykrywania ruchu (0.6 – 1.5 m/sek.), czas pracy (od 10 do 180 sek.) czy minimalny czas przerwy po opuszczeniu zasięgu wykrywania ruchu (maks. 6 m we wszystkich kierunkach).

Plafonierę LED wyposażono w mleczny klosz średnicy 29 cm, który daje neutralne, białe światło, bez efektu olśnienia i migotania. Oświetlenie rozchodzi się równomiernie. W skład oprawy wchodzą wbudowane lampy LED zasilane napięciem przemiennym 220-240 V/50-60 Hz, gotowe do pracy w temperaturach od -20°C do +40°C. Wysokość klosza plafoniery to 6 cm.

Dzięki zastosowaniu czujnika ruchu i automatycznego wyłącznika nie ma ryzyka, że oświetlenie będzie działało bez potrzeby. Kąt działania czujnika wynosi 360°. Zasięg czujnika ruchu: 2–4 m.

Inna wersja plafoniery LED Italia to plafoniera o mocy 16 W. Pozostałe parametry bez zmian.

Plafoniera LED Italia cena

W sklepach internetowych plafoniery dostępne są w cenie od około 80 złotych wersja o mniejszej mocy, i od 90 złotych plafoniera o mocy 16 W. Dzięki zastosowaniu czujnika ruchu plafoniery sprawdzą się w częściach wspólnych w budynkach wielorodzinnych czy np. toaletach publicznych.

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej