Oświetlenie dekoracyjne. Kurtyna świetlna na zimowe ciemności

2012-11-07 14:48
Oświetlenie dekoracyjne. Kurtyna świetlna
Autor: E-TECHNOLOGIA

Kurtyny świetlne wykorzystujące światłowody umożliwiają tworzenie fantazyjnych barwnych scenerii świetlnych - przegród, ścian, dekoracji fasad. To nowoczesne oświetlenie dekoracyjne może być użyte także jako oświetlenie świąteczne.

Kurtyna świetlna pozwala na tworzenie fantazyjnych barwnych scenerii, uluzorycznych ścian i świetlnych fasad. Dzięki temu można uzyskać interesujące efekty przestrzenne i wizualne wewnątrz budynków. Są one niezwykle atrakcyjne zwłaszcza jesienią i zimą, gdy tak brakuje nam światła dziennego.  

Kurtyny świetlne nadają się do dekoracji wielu wnetrz, i to nie tylko takich takich jak: restauracje czy kluby, ale również szkoły i przedszkola, obiekty kultury, świetlice oraz sklepy a także domy prywatne. Są to instalacje bezpieczne. Nowe możliwości w oświetleniu dekoracyjnym stwarza brak napięcia w światłowodach. 

Projekt i montaż kurtyny świetlnej

Kurtyny świetlne oferowane są w zestawach, ale każdy projekt kurtyny jest opracowywany indywidualnie. Do przesłanego rysunku pomieszczenia proponowany jest dobór właściwego oświetlenia (bez opłat). Po akceptacji, kurtyna świetlna oferowana jest w kompletnym zestawie montażowym.

Na zestaw  montażowy kurtyny świetlnej składają się:

  • generator światła o mocy 75W wyposażony w obracającą się w sposób ciągły tarczę. Do wyboru są różne tarcze: Zmiana kolorów (ZK), Biało Niebieska (BN), Biało Czarna (BC), Show kolorów (SK), Bezbarwna (B);
  • wiązki światłowodów (100 sztuk lub 150 sztuk) świecących powierzchnią boczną z mikrookienkami, zakończone szybkozłączką;
  • instrukcja montażu w języku polskim ze szczegółowymi uwagami oraz folderem pokazującym ciekawe, inspirujace rozwiązania.

Montaż kurtyny świetlnej odbywa się stosunkowo szybko i w prosty sposób. Można ją montować w płytach gipsowych, drewnie, ceramice a także w innych materiałach.

Oświetlenie dekoracyjne. Kurtyna świetlna
Autor: E-TECHNOLOGIA Kurtyna świetlna
Oświetlenie dekoracyjne. Kurtyna świetlna
Autor: E-TECHNOLOGIA

Kurtyny świetlne oferuje firma E-TECHNOLOGIA z siedzibą w Krakowie. Więcej informacji o samym produkcie i możliwości zastosowania kurtyn świetlnych można znaleźć na stronie internetowej firmy.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej