Oprawy informacyjne LED Informatico

2011-04-27 13:44
Oprawy informacyjne LED Informatico
Autor: BRITOP Lighting

W kwietniu 2011 r. firma Britop Lighting wprowadziła do swojej oferty oprawy informacyjne LED Informatico. Zaprojektowane przez Jaco Designe są estetycznym, energooszczędnym i funkcjonalnym systemem informacji przeznaczonym do budynków użyteczności publicznej.

Oprawy informacyjne LED Informatico
Autor: BRITOP Lighting

Oprawy LED Informatico by Jaco Designe to uzupełnienie dotychczasowej serii LED CRISTAL projektu Jaco Designe, przeznaczonej do podświetlania ciągów komunikacyjnych, schodów, mebli i ścian. Zostały wyprodukowane w technologii diod LED.

Przeczytaj koniecznie: Oświetlenie OUTDOOR

Wyraziście oświetlone napisy na oprawie idealnie pełnią swoją funkcję harmonizując z nawet najbardziej wymyślnym wystrojem obiektów użyteczności publicznej.

Eleganckie

Z myślą o wymogach bezpieczeństwa oraz zapewnieniu prawidłowej informacji firma BRITOP Lighting stworzyła nowy wizerunek oznaczeń informacyjnych do miejsc takich jak: hotele, biurowce, teatry, opery czy spa.

Poszczególne modele opraw wykonane z aluminium, stali szlachetnej i chromu połączonego ze szkłem akrylowym dostępne są w wymiarach: 75/75 i 100/100 mm. Na indywidualne zamówienie mogą zostać wykonane w innym formacie. Co więcej, istnieje opcja doboru napisów zgodnie z miejscem zastosowania oprawy (np. wejście, wyjście awaryjne, pierwsza pomoc, schody, numery pokojów, WC) oraz identyfikacji z obiektem, w którym będą użyte (np. nazwa hotelu, firmy, działu).

Bezpieczne

Podświetlone napisy wraz z wydobywającym się z obramowania jasnym strumieniem białego światła to nie tylko rozwiązanie funkcjonalne, ale także dekoracyjne. Oprawy LED Informatico mogą świecić całą dobę, dzięki zastosowaniu minimalizujących pobór energii elektrycznej diod LED, pobierających 0,6 W przy napięciu 12 V. Ponadto modele LED Informatico nie nagrzewają się oraz nie wytwarzają promieniowania nadfioletowego UV i podczerwonego IR, dzięki czemu są bezpieczne w użytkowaniu.

Innnowacyjne

Zasady stosowania symboli informacyjnych oraz ewakuacyjnych nakazują umieszczanie znaków bezpieczeństwa w pomieszczeniach użyteczności publicznej. Alternatywą dla typowych plastikowych modeli awaryjno-informacyjnych są nowe, eleganckie oznaczenia LED Informatico firmy BRITOP Lighting. Modele dostępne są w stonowanych naturalnych kolorach szarości, aluminium, stali szlachetnej i chromu. Światło wydobywające się z opraw pada pionowo, co zapewnia dostrzeżenie ich z każdej odległości, także w pomieszczeniach o dużych powierzchniach (np. opery, filharmonie). Minimalistyczny design opraw, zaprojektowanych przez Jaco Designe, doda aranżacjom wnętrz nowego wymiaru.

Niedrogie

Koszt LED Informatico to ok. 80,00 zł. brutto za sztukę.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej