Oprawa świetlówkowa Zefir na źródła LED T8

2016-03-30 16:30
oświetlenie LED Zefir
Autor: GTV Świetlówki Zefir wyposażono w nowe źródła światła LED T8

Oprawa świetlówkowa Zefir wyposażona jest w nowe źródło światła LED T8. Oprawa oświetleniowa, przeznaczona do oświetlania głównie wnętrz w budynkach użyteczności publicznej i przemysłowych, jest propozycją firmy GTV.

Oprawa świetlówkowa Zefir to oprawa stalowa, wyposażona w przezroczysty klosz z poliwęglanu, dostępna w dwóch wymiarach: 640 mm i 1250 mm. W oprawie zainstalowane są dwie świetlówki zasilane jednostronnie napięciem przemiennym 220-240 V/50-60 Hz. Źródło światła LED umożliwiają ciągłą i ekonomiczną pracę w temperaturze od -5°C do +25°C.
Oprawa oświetleniowa jest łatwa w montażu - obudowę wyposażono w dodatkowe otwory ułatwiające nie tylko podłączenie zasilania, ale też instalację. Montaż oświetlenia możliwy jest nie tylko na suficie, ale także na powierzchniach pionowych.

Oprawa świetlówkowa Zefir na źródło światła LED T8 zapewnia wydajne i energooszczędne oświetlenie intensywnie wykorzystywanych pomieszczeń, takich jak: klatki schodowe, ciągi komunikacyjne, przejścia podziemne, hurtownie, magazyny, przestrzenie handlowe, sale wykładowe, a także hotelowe hole i recepcje.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej