Oprawa oświetleniowa TRILUX Lumega IQ LED

2015-07-16 11:45
oprawa zewnętrzna LED
Autor: Trilux W oprawie oświetleniowej TRILUX Lumega IQ LED istnieje możliwość regulacji jej kąta nachylenia

TRILUX Lumega IQ LED to ledowa, zewnętrzna oprawa oświetleniowa. Oprawę oświetleniową wyposażono w opatentowany system regulacji kąta nachylenia, dzięki któremu może pełnić funkcje zarówno oprawy masztowej, jak i wysięgnikowej.

Oprawa oświetleniowa TRILUX Lumega wyposażona jest w regulację (śrubą zewnętrzną) kąta nachylenia w zakresie 0 do 90°. Oprawa LED daje światło w jednej z dwóch temperatur barwowych: 3 000 lub 4 000 K, o współczynniku oddawania barw Ra >70. Osiąga przy tym wydajność świetlną do 129 lm/W. Zewnętrzna oprawa oświetleniowa dostępna jest w wariantach ze strumieniem świetlnym od 3 200 do 22 000 lm, a jej trwałość w standardzie L80 B10 obliczona jest na 100 000 godzin.

Wyposażeniem dodatkowych oprawy ledowej jest przełącznik, który redukuje natężenie strumienia świetlnego o 50%, co daje oszczędność eksploatacji urządzenia w porach niewymagających pracy z pełną mocą.
Konstrukcja ledowej oprawy oświetleniowej TRILUX Lumega IQ LED wykonana jest z odlewanego pod ciśnieniem aluminium oraz szkła hartowanego.

oprawa oświetleniowa LED
Autor: Trilux Oprwa oświetleniowa TRILUX Lumega IQ LED jest trwała i w pełni odporna na warunki atmosferyczne
oprawa LED
Autor: Trilux Do regulacji kąta nachylenia oprawy oświetleniowej służy specjalna śruba, dostępna z zewnątrz oprawy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej