Oprawa oświetleniowa TRILUX Lumega IQ LED

2015-07-16 11:45
oprawa zewnętrzna LED
Autor: Trilux W oprawie oświetleniowej TRILUX Lumega IQ LED istnieje możliwość regulacji jej kąta nachylenia

TRILUX Lumega IQ LED to ledowa, zewnętrzna oprawa oświetleniowa. Oprawę oświetleniową wyposażono w opatentowany system regulacji kąta nachylenia, dzięki któremu może pełnić funkcje zarówno oprawy masztowej, jak i wysięgnikowej.

Oprawa oświetleniowa TRILUX Lumega wyposażona jest w regulację (śrubą zewnętrzną) kąta nachylenia w zakresie 0 do 90°. Oprawa LED daje światło w jednej z dwóch temperatur barwowych: 3 000 lub 4 000 K, o współczynniku oddawania barw Ra >70. Osiąga przy tym wydajność świetlną do 129 lm/W. Zewnętrzna oprawa oświetleniowa dostępna jest w wariantach ze strumieniem świetlnym od 3 200 do 22 000 lm, a jej trwałość w standardzie L80 B10 obliczona jest na 100 000 godzin.

Wyposażeniem dodatkowych oprawy ledowej jest przełącznik, który redukuje natężenie strumienia świetlnego o 50%, co daje oszczędność eksploatacji urządzenia w porach niewymagających pracy z pełną mocą.
Konstrukcja ledowej oprawy oświetleniowej TRILUX Lumega IQ LED wykonana jest z odlewanego pod ciśnieniem aluminium oraz szkła hartowanego.

oprawa oświetleniowa LED
Autor: Trilux Oprwa oświetleniowa TRILUX Lumega IQ LED jest trwała i w pełni odporna na warunki atmosferyczne
oprawa LED
Autor: Trilux Do regulacji kąta nachylenia oprawy oświetleniowej służy specjalna śruba, dostępna z zewnątrz oprawy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej