Nowe wersje rozdzielnic elektrycznych Eaton: rozdzielnice podtynkowe KLV i natynkowe IKA

2015-07-14 12:25
rozdzielnice elektryczne natynkowe i podtynkowe
Autor: Eaton Kompaktowe rozdzielnice serii xComfort przeznaczone są do bezpiecznego rozdziału energii elektrycznej w budynkach mieszkalnych, komercyjnych, użyteczności publicznej i przemysłowych

Eaton zaktualizował ofertę kompaktowych rozdzielnic elektrycznych serii modułowej. Pełna oferta rozwiązań dla bezpiecznego rozdziału energii elektrycznej w budynkach mieszkalnych, komercyjnych, użyteczności publicznej i przemysłowych jest dostępna w ulepszonych rozdzielnicach podtynkowych serii KLV i natynkowych serii IKA.

Kompaktowe rozdzielnice elektryczne serii KLV

Rozdzielnice elektryczne wyróżnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i atrakcyjne wzornictwo. Rozdzielnice do zabudowy podtynkowej i w ścianach z płyt gipsowych są łatwe w montażu i oferują jeden do czterech rzędów, z których każdy może pomieścić 12 modułów. Te bardzo wytrzymałe produkty mają funkcje przyspieszające montaż oraz mocną pokrywę, zapewniającą optymalną ochronę użytkownika.
Standardowe rozdzielnice elektryczne KLV oferowane są w szerokiej gamie wykończeń. Dostępne są dwa wzory: Typ F ze standardową ramą drzwi z niskiego profilu (9 mm) oraz typ SF z ramą o bardzo niskim profilu (3 mm). W ofercie pojawiły się również nowe akcesoria. Seria KLV umożliwia także indywidualny dobór kolorów z palety RAL dla drzwi i ram, a także otworów wentylacyjnych.
Rozdzielnice multimedialne serii KLV spełniają wymagania nowej normy IEC/EN 60670-24 dla zastosowań multimedialnych w obudowach GP. Najwyższa klasa podstawowej konfiguracji oferuje funkcje ułatwiające montaż oraz poprawiające odprowadzanie ciepła.

Rozdzielnice z linii IKA

Zapewniają poziom ochrony IP65 i sprawdzają się w warunkach trudnych i niebezpiecznych. Rozdzielnice z tej serii przeznaczone są do montażu natynkowego (są łatwe i wygodne w instalacji). Do wyboru są rozdzielnice w dziewięciu wymiarach, z możliwością zabudowy od 4 do 54 modułów. Zapewniają dużą swobodę w prowadzeniu przewodów i rozmieszczaniu urządzeń wewnętrznych, bez wpływu na stopień ochrony IP65.

Produkty obu serii spełniają wymagania norm EN 62208 i EN 60670-24.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej