Nowe wersje rozdzielnic elektrycznych Eaton: rozdzielnice podtynkowe KLV i natynkowe IKA

2015-07-14 12:25
rozdzielnice elektryczne natynkowe i podtynkowe
Autor: Eaton Kompaktowe rozdzielnice serii xComfort przeznaczone są do bezpiecznego rozdziału energii elektrycznej w budynkach mieszkalnych, komercyjnych, użyteczności publicznej i przemysłowych

Eaton zaktualizował ofertę kompaktowych rozdzielnic elektrycznych serii modułowej. Pełna oferta rozwiązań dla bezpiecznego rozdziału energii elektrycznej w budynkach mieszkalnych, komercyjnych, użyteczności publicznej i przemysłowych jest dostępna w ulepszonych rozdzielnicach podtynkowych serii KLV i natynkowych serii IKA.

Kompaktowe rozdzielnice elektryczne serii KLV

Rozdzielnice elektryczne wyróżnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i atrakcyjne wzornictwo. Rozdzielnice do zabudowy podtynkowej i w ścianach z płyt gipsowych są łatwe w montażu i oferują jeden do czterech rzędów, z których każdy może pomieścić 12 modułów. Te bardzo wytrzymałe produkty mają funkcje przyspieszające montaż oraz mocną pokrywę, zapewniającą optymalną ochronę użytkownika.
Standardowe rozdzielnice elektryczne KLV oferowane są w szerokiej gamie wykończeń. Dostępne są dwa wzory: Typ F ze standardową ramą drzwi z niskiego profilu (9 mm) oraz typ SF z ramą o bardzo niskim profilu (3 mm). W ofercie pojawiły się również nowe akcesoria. Seria KLV umożliwia także indywidualny dobór kolorów z palety RAL dla drzwi i ram, a także otworów wentylacyjnych.
Rozdzielnice multimedialne serii KLV spełniają wymagania nowej normy IEC/EN 60670-24 dla zastosowań multimedialnych w obudowach GP. Najwyższa klasa podstawowej konfiguracji oferuje funkcje ułatwiające montaż oraz poprawiające odprowadzanie ciepła.

Rozdzielnice z linii IKA

Zapewniają poziom ochrony IP65 i sprawdzają się w warunkach trudnych i niebezpiecznych. Rozdzielnice z tej serii przeznaczone są do montażu natynkowego (są łatwe i wygodne w instalacji). Do wyboru są rozdzielnice w dziewięciu wymiarach, z możliwością zabudowy od 4 do 54 modułów. Zapewniają dużą swobodę w prowadzeniu przewodów i rozmieszczaniu urządzeń wewnętrznych, bez wpływu na stopień ochrony IP65.

Produkty obu serii spełniają wymagania norm EN 62208 i EN 60670-24.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej