Modernizacja systemu oświetleniowego w ramach termomodernizacji budynków. WIDEO

2017-10-06 15:39
dr inż. Wiesława Pabjańczyk, Instytut Elektroenergetyki Politechniki Łódzkiej
Autor: Mariusz Bykowski/Murator S.A. dr inż. Wiesława Pabjańczyk, Instytut Elektroenergetyki Politechniki Łódzkiej

Przy terrmomodernizacji budynku nie można zapominać o modrnizacji oświetlenia, która ma także wpływ na efektywność energetyczną budynku - podkreślała w swojej prezentacji dr inż. Wiesława Pabjańczyk z Instytutu Elektroenergetyki Politechniki Łódzkiej.

Artykuł jest częścią akcji specjalnej TERMOMODERNIZACJA, w której przekonujemy, jak ważne jest kompleksowe do niej podejście.

Wiesława Pabjańczyk była uczestniczką konferencja TERMOMODERNIZACJA, która odbyła się 27 września 2017 w warszawskim Hotelu Bellotto przy ul. Senatorskiej 13/15. Była to już kolejna konferencja z cyklu konferencji budowlanych, której organizatorem jest MURATOR.

REDAKCJA POLECA
termomodernizacja

Autor: Gettyimages

Artykuł jest częścią akcji specjalnej TERMOMODERNIZACJA, w której przekonujemy, jak ważne jest kompleksowe do niej podejście i jakie są obecnie możliwości finansowania takich przedsięwzięć.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej