Lampy OSRAM LED GLOWdim – energooszczędne oświetlenie zmieniające barwę

2018-04-08 12:49
lampy OSRAM LED GLOWdim
Autor: OSRAM Produkty serii OSRAM LED GLOWdim

Lampy OSRAM LED GLOWdim dają ciepłe, nastrojowe światło przy oszczędnościach energii do 90%. W lampach połączono energooszczędną technologię LED z możliwością ściemniania i zmiany barwy światła.

W skład serii lamp OSRAM LED GLOWdim wchodzą produkty pasujące do różnych opraw: lampy z trzonkami E27, E14, a także GU5.3 i GU10. Do wyboru są lampy klasyczne i w kształcie świeczki oraz matowe lub przezroczyste bańki.
Ledy wyróżnia trwałość na poziomie 25 tys. godzin i gwarancja od 4 do 5 lat w zależności od typu lampy. Lampy LED GLOWdim są zamiennikami tradycyjnych żarówek i działają ze standardowymi ściemniaczami.

Zastosowana w lampach technologia daje możliwość sterowania oświetleniem, zmianę temperatury barwowej od 2000 do 2700 K (bardzo ciepła biel). Za pomocą oświetlenia możemy tworzyć odpowiednie scenerie we wnętrzu.

Produkty z serii GLOWdim:

  • Parathom Advanced Classic A GLOWdim – zamiennik tradycyjnej żarówki o klasycznym kształcie dostępny z matową lub przezroczystą bańką.
  • Parathom Advanced Classic B GLOWdim – zamiennik tradycyjnej żarówki w kształcie świeczki z matową lub przezroczystą bańką.
  • Parathom Advanced MR 16 GLOWdim – zamiennik reflektorów halogenowych 33 W na trzonku GU5.3.
  • Parathom Advanced PAR16 GLOWdim – zamiennik reflektorów halogenowych 48 w na trzonku GU10.

Lampy OSRAM LED GLOWdim polecane są jako oświetlenie nie tylko wnętrz mieszkalnych, ale również hoteli, restauracji, kawiarni czy wnętrz muzealnych.

ściemniacze OSRAM LED GLOWdim
Autor: OSRAM OSRAM LED GLOWdim współpracują ze ściemniaczami i umożliwiają zmianę barwy oświetlenia
Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej