Lampy OSRAM LED GLOWdim – energooszczędne oświetlenie zmieniające barwę

2018-04-08 12:49
lampy OSRAM LED GLOWdim
Autor: OSRAM Produkty serii OSRAM LED GLOWdim

Lampy OSRAM LED GLOWdim dają ciepłe, nastrojowe światło przy oszczędnościach energii do 90%. W lampach połączono energooszczędną technologię LED z możliwością ściemniania i zmiany barwy światła.

W skład serii lamp OSRAM LED GLOWdim wchodzą produkty pasujące do różnych opraw: lampy z trzonkami E27, E14, a także GU5.3 i GU10. Do wyboru są lampy klasyczne i w kształcie świeczki oraz matowe lub przezroczyste bańki.
Ledy wyróżnia trwałość na poziomie 25 tys. godzin i gwarancja od 4 do 5 lat w zależności od typu lampy. Lampy LED GLOWdim są zamiennikami tradycyjnych żarówek i działają ze standardowymi ściemniaczami.

Zastosowana w lampach technologia daje możliwość sterowania oświetleniem, zmianę temperatury barwowej od 2000 do 2700 K (bardzo ciepła biel). Za pomocą oświetlenia możemy tworzyć odpowiednie scenerie we wnętrzu.

Produkty z serii GLOWdim:

  • Parathom Advanced Classic A GLOWdim – zamiennik tradycyjnej żarówki o klasycznym kształcie dostępny z matową lub przezroczystą bańką.
  • Parathom Advanced Classic B GLOWdim – zamiennik tradycyjnej żarówki w kształcie świeczki z matową lub przezroczystą bańką.
  • Parathom Advanced MR 16 GLOWdim – zamiennik reflektorów halogenowych 33 W na trzonku GU5.3.
  • Parathom Advanced PAR16 GLOWdim – zamiennik reflektorów halogenowych 48 w na trzonku GU10.

Lampy OSRAM LED GLOWdim polecane są jako oświetlenie nie tylko wnętrz mieszkalnych, ale również hoteli, restauracji, kawiarni czy wnętrz muzealnych.

ściemniacze OSRAM LED GLOWdim
Autor: OSRAM OSRAM LED GLOWdim współpracują ze ściemniaczami i umożliwiają zmianę barwy oświetlenia
Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej