Lampa Lunexo LED z możliwością sterowania oświetleniem

2016-04-18 9:42
lampa Lunexo LED
Autor: Trilux Lampa wisząca Lunexo LED

Oprawa ożwietleniowa Lunexo LED wyróżnia się możliwością dostosowania emitowanego światła do indywidualnych potrzeb użytkowników. Lampa LED, dająca możliwość sterowania oświetleniem, jest rozwiązaniem firmy Trilux. Polecana jest do nowoczesnych przestrzeni biurowych.

Dzięki oprawie oświetleniowej Lunexo LED można zarządzać oświetleniem, utrzymując optymalne parametry i wydajność pracy. Rozwiązanie w wariancie aktywnym pozwala na regulację strumienia świetlnego i temperatury barwowej światła w zakresie od 2700 do 6500 K. Integracja z systemem LiveLink umożliwia zmianę ustawień w zależności od pory dnia, charakteru wykonywanych w danym momencie zadań oraz indywidualnych preferencji użytkowników – automatycznie lub ręcznie: za pośrednictwem panelu sterowania lub aplikacji na tablety i smartfony.

Oprawa oświetleniowa oferowana jest w wersji do nabudowania i zwieszania w wariantach o zróżnicowanym strumieniu świetlnym. Skuteczność świetlna lamp wynosi  104 lm/W, a trwałość szacowana jest na 50 000 godzin. Oprawa oświetleniowa zapewnia jednorodne światło bez olśnień.

Parametry techniczne:
strumień świetlny: 4800/6300 lm (wersja do nabudowania), 6500/8800 lm (wersja zwieszana),
skuteczność świetlna: do 104 lm/W,
odzwierciedlenie barw/temperatura barwowa: 830, 840 (Ra 80-89, 3000 / 4000 K), wariant aktywny,
integracja oprawy z systemem LiveLink umożliwia indywidualne dopasowanie światła – w tym odrębną regulację parametrów dla rozsyłu pośredniego i bezpośredniego.

Lampa Lunexo LED została wyróżniona za innowacyjność podczas targów Light+Building 2016 nagrodą Design+.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej