Kolorowe rytmy światła

2008-10-07 15:53

Niewielka, elegancka i łatwa w montażu oprawa, daje wiele możliwości oświetlania i podświetlania wszystkich typów wnętrz. Wykorzystano w niej nowoczesny system podświetlania diodami LED. Technologia ta charakteryzuje się wysoką emisją światła przy bardzo niskim poborze prądu.

Nowa oprawa LED TANGO marki SKOFF, wyznacza trendy w branży oświetleniowej i wnętrzarskiej. Szeroki zakres zastosowań, oryginalny design oraz funkcjonalność sprawiają, że LED-owe oprawy serii MUSIC LINE coraz częściej znajdują zastosowanie w domach i miejscach publicznych.

W całej gamie produktów MUSIC LINE, wykorzystano nowoczesny system podświetlania diodami LED. Technologia ta charakteryzuje się wysoką emisją światła przy bardzo niskim poborze prądu. Dzięki temu oświetlenie jest nieporównywalnie tańsze w eksploatacji niż tradycyjne lampy. Ponadto oprawy zostały wykonane ze stali szlachetnej lub aluminium. Dzięki temu, oprócz efektownego wyglądu, zyskały szereg praktycznych właściwości, takich jak wysoka jakość elementów i trwałość. Dodatkowym atutem jest żywotność diod LED - minimum 50 tys. godzin ciągłego świecenia. Ze względu na minimalne wydzielanie ciepła cechuje je bezpieczeństwo użytkowania, co jest istotne przy montażu na powierzchniach łatwopalnych (drewno, płyta meblowa, płyta gipsowo-kartonowa), a także tam gdzie panuje wilgotność.

Oprawy doskonale sprawdzą się w miejscach takich jak: schody, korytarze, ciągi komunikacyjne, przedpokoje, kuchnie, łazienki, pokoje dziecięce, wnętrza dyskotek i pubów, budynki użyteczności publicznej - biurowce, szpitale.

Bezpieczeństwo i komfort użytkowania są tak duże, że oświetlenie to doskonale sprawdza się nawet w otoczeniu, w którym prebywają niemowlęta. Oprawy dyskretnie podświetlą pokoje dziecięce, ponieważ emitują delikatne, nieinwazyjne światło, a zastosowane diody LED są niewidoczne dla użytkownika, co pozwala na uniknięcie nieprzyjemnego efektu olśnienia.

Oprawy dostępne są w dwóch wersjach materiałowych: stal szlachetna i aluminium. W zależności od celu zastosowania oraz upodobań użytkowników, można wybrać cztery kolory emisji światła: biały, czerwony, niebieski i zielony.

czerwiec 2008 r.

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej