Klub TELMOR zaprasza instalatorów do programu partnerskiego

2016-09-12 16:39
telmor
Autor: brak danych

Wystartował Program Partnerski dla instalatorów RTV/SAT. To pierwszy taki projekt realizowany w branży instalatorskiej systemów antenowych. Organizatorem programu jest polski producent rozwiązań dla sieci SMATV i CATV – firma TELKOM-TELMOR.

Aby wziąć udział w Programie Partnerskim Klubu TELMOR, wystarczy zarejestrować się na stronie klub.telmor.pl, odebrać książeczkę do zbierania punktów (dostępne w punktach sprzedaży produktów TELKOM-TELMOR) i wklejać do niej naklejki z opakowań produktów TELKOM-TELMOR objętych promocją. Wypełnioną książeczkę z odpowiednią ilością naklejek i wypełnionym formularzem zgłoszeniowym, w którym trzeba podać m.in. kod wybranej nagrody, należy wysłać na adres organizatora.

Program Partnerski Klubu TELMOR
Autor: brak danych

Każdy uczestnik Klubu zyskuje automatycznie:

  • dostęp do bieżących informacji o nowościach produktowych TELKOM-TELMOR i aktualnych promocjach,
  • możliwość uczestniczenia w bezpłatnych szkoleniach,
  • możliwość uczestniczenia w rozwoju oferty produktowej firmy,
  • szansę wygrania atrakcyjnych nagród w ramach ogłoszonego Programu Partnerskiego.

Zasady Programu są przejrzyste: na opakowaniach produktów TELKOM-TELMOR objętych promocją umieszczone są naklejki z punktami, które należy wklejać do książeczki konkursowej. Po uzbieraniu odpowiedniej ilości punktów, każdy uczestnik Programu może wymienić je na wybrane nagrody, w tym m.in.:

  • profesjonalne mierniki sygnałów DVB-T i SAT,
  • elektronarzędzia oraz komplety przyrządów instalatorskich uznanych marek (BOSCH, MAKITA, Stanley),
  • odzież marki 4F,
  • oraz wiele innych, w tym telefon Caterpillar czy tablet Samsung Galaxy.


Organizator będzie na bieżąco powiększać katalog nagród. Również szeroka lista premiowanych produktów nie jest zamknięta – sukcesywnie będą wprowadzane do niej nowe produkty. Może się również zdarzyć, że promocyjnie zostanie zwiększona ilość punktów za zakup wybranego urządzenia. O tych i innych zmianach członkowie Klubu TELMOR i uczestnicy Programu Partnerskiego będą informowani na bieżąco na stronie klub.telmor.pl.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej