Klub TELMOR zaprasza instalatorów do programu partnerskiego

2016-09-12 16:39
telmor
Autor: brak danych

Wystartował Program Partnerski dla instalatorów RTV/SAT. To pierwszy taki projekt realizowany w branży instalatorskiej systemów antenowych. Organizatorem programu jest polski producent rozwiązań dla sieci SMATV i CATV – firma TELKOM-TELMOR.

Aby wziąć udział w Programie Partnerskim Klubu TELMOR, wystarczy zarejestrować się na stronie klub.telmor.pl, odebrać książeczkę do zbierania punktów (dostępne w punktach sprzedaży produktów TELKOM-TELMOR) i wklejać do niej naklejki z opakowań produktów TELKOM-TELMOR objętych promocją. Wypełnioną książeczkę z odpowiednią ilością naklejek i wypełnionym formularzem zgłoszeniowym, w którym trzeba podać m.in. kod wybranej nagrody, należy wysłać na adres organizatora.

Program Partnerski Klubu TELMOR
Autor: brak danych

Każdy uczestnik Klubu zyskuje automatycznie:

  • dostęp do bieżących informacji o nowościach produktowych TELKOM-TELMOR i aktualnych promocjach,
  • możliwość uczestniczenia w bezpłatnych szkoleniach,
  • możliwość uczestniczenia w rozwoju oferty produktowej firmy,
  • szansę wygrania atrakcyjnych nagród w ramach ogłoszonego Programu Partnerskiego.

Zasady Programu są przejrzyste: na opakowaniach produktów TELKOM-TELMOR objętych promocją umieszczone są naklejki z punktami, które należy wklejać do książeczki konkursowej. Po uzbieraniu odpowiedniej ilości punktów, każdy uczestnik Programu może wymienić je na wybrane nagrody, w tym m.in.:

  • profesjonalne mierniki sygnałów DVB-T i SAT,
  • elektronarzędzia oraz komplety przyrządów instalatorskich uznanych marek (BOSCH, MAKITA, Stanley),
  • odzież marki 4F,
  • oraz wiele innych, w tym telefon Caterpillar czy tablet Samsung Galaxy.


Organizator będzie na bieżąco powiększać katalog nagród. Również szeroka lista premiowanych produktów nie jest zamknięta – sukcesywnie będą wprowadzane do niej nowe produkty. Może się również zdarzyć, że promocyjnie zostanie zwiększona ilość punktów za zakup wybranego urządzenia. O tych i innych zmianach członkowie Klubu TELMOR i uczestnicy Programu Partnerskiego będą informowani na bieżąco na stronie klub.telmor.pl.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej