Kanały naziemne do tymczasowych instalacji elektrycznych

2008-10-07 15:35

Bardzo dobrze sprawdzają się podczas konferencji, targów, wystaw, robót drogowych, plenerów filmowych, koncertów i pokazów oraz w centrach sportowych i na stadionach.

Kanały Polytrack II z serii Simon Connect wykonane są ze specjalnie wzmocnionego (zagęszczonego) poliuretanu. Dzięki wysokiej wytrzymałości mechanicznej i odporności na obciązenia udarowe zapewniają bezpieczny przejazd ciężkim pojazdom, nawet do 9 ton (model 5-komorowy). Jest to system modułowy składający się z odcinka prostego, zagiętego pod kątem 45o oraz końcówki, co umożliwia szybki i prosty montaż.

Zastosowanie antypoślizgowego tworzywa kanału i dobrze widocznej pokrywy zapewnia bezpieczeństwo tak wykonanej instalacji. Dostępny w wersji 3- oraz 5-komorowej, system jest odporny na działanie zmiennych waruków atmosferycznych, pozwala na przeprowadzenie kabli i przewodów o średnicy do 54 mm.

Producentem kanałów jest firma Kontakt Simon.

sierpień 2008 r.

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej