Gniazda i łączniki z kolekcji Simon 27 Play

2010-04-15 11:03
transparentna.jpg
Autor: brak danych

Innowacyjna seria łączników i gniazd, dotychczas dostępna tylko dla projektantów z południa Europy, jest już obecna na polskim rynku.

Do serii Simon 27 Play, zalicza się 17 gładkich ramek w kolorach i odcieniach dobranych przez hiszpańskich stylistów oraz 7 ramek z niespotykanymi dotąd wzorami. Wśród nich znalazła się unikalna ramka „Komiks” oraz jeszcze bardziej wyjątkowa „Transparentna”, która może zastąpić wszystkie inne, pozwala bowiem na umieszczenie w swoim wnętrzu dowolnej grafiki, np. zdjęcia bliskiej osoby. Umożliwia to wielokrotne zmiany wyglądu tego dodatku.

Klawisze łączników dostępne są zarówno w wersji pojedynczej, jak też podwójnej. Do tej serii są również dostępne mechanizmy gniazd. Istnieje też możliwość wykorzystania niektórych mechanizmów z wcześniejszej serii Simon 82, wymaga to jedynie dodatkowego zainstalowania specjalnego adaptera.
Simon 27 Play rozbudowana została także o ramki wielokrotne, pozwalające w estetyczny i malowniczy sposób skupić w ich wnętrzu parę gniazd i łączników.
Ceny pojedynczych łączników z tej serii to ok 30–50 zł brutto.

Producentem jest firma KONTAKT - SIMON S.A.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej