Elektroinstalacyjne listwy przypodłogowe tehalit.SL

2015-11-24 11:36
osprzęt elektryczny
Autor: Hager Elektroinstalacyjne listwy przypodłogowe tehalit.SL

Elektroinstalacyjne listwy przypodłogowe tehalit.SL firmy Hager nie tylko zapewniają ochronę przewodów elektrycznych i współtworzą funkcjonalny projekt instalacji elektrycznej. Są także ciekawym detalem dekoracyjnym wnętrza.

Elektroinstalacyjne listwy przypodłogowe tehalit.SL przeznaczone są do prowadzenia tradycyjnego okablowania połączeń 230 V oraz linii danych. Są łatwe w montażu (¼ obrotu), mają szeroki zakres nośników zapewniający wielość funkcji oraz regulowane wszystkie kąty.
Osprzęt elektroinstalacyjny tehalit.SL wykonany jest z PVC i oferowany jest w wielu wariantach wymiarowych i kolorystycznych oraz wersjach dopasowanych do różnych rodzajów wykończeń podłóg oraz ścian. Do wyboru są listwy wysokości 55 mm, 80 mm lub 115 mm z pokrywami w kolorach białym, czarnym, aluminium, buk, klon, wiśnia oraz dąb. W ofercie firmy Hager znajdują się również listwy przypodłogowe z miękką uszczelką oraz z listwą dywanową, umożliwiające spójne i dyskretne prowadzenie przewodów w przestrzeniach biurowych i użyteczności publicznej. Z kolei listwy z wężami świetlnymi LED o barwie białej lub niebieskiej, mogą być ciekawa dekoracja wnętrza. Przy użyciu specjalnych elementów systemu tehalit.SL można je prowadzić w narożniku pomieszczenia lub wzdłuż sufitu.
Uzupełnieniem kanałów instalacyjnych jest nośnik urządzeń dla listw wysokości 80 mm wyposażony w funkcjonalne gniazda systo, bezpieczne i szybkie w montażu. Nową dwuczęściową końcówkę montować można z lewej lub prawej strony. Narożniki wewnętrzne można regulować jednocześnie w osi pionowej oraz rozciągać, co pozwala na zwiększenie kąta załamania kabla. Kąty zewnętrzne dają zaś możliwość regulacji w zakresie 83-135°.

Elektroinstalacyjne listwy przypodłogowe tehalit.SL polecane są do mieszkań, biur, urzędów, hoteli, obiektów handlowych oraz innych lokali użyteczności publicznej.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej