4 dekoracyjne źródła światła LED COB

2016-05-20 15:56
dekoracyjne źródło światła
Autor: GTV Źródło światła C35FL4

Firma GTV wprowadziła 4 modele źródeł światła LED COB, które konstrukcją nawiązują do wyglądu klasycznej żarówki. Ze względu na ich dekoracyjny charakter, poleca się je stosować jako samodzielne źródła światła lub z transparentnymi oprawami oświetleniowymi.

Kształt źródeł światła LED COB stylizowany jest na tradycyjne żarówki. Zainstalowano w nich dekoracyjne, ledowe filamenty o wysokich parametrach użytkowych.

W źródłach światła LED COB została zastosowana technologia Chip-on-Board (COB), która pozwala uzyskać płynny strumień światła o dużej gęstości oraz szerokim kącie świecenia (360°), optymalnie oświetlająca wszystkie sąsiadujące powierzchnie. Dzięki bliskości poszczególnych diod LED na płaskim module, obraz światła jest jednolity i ma spójną temperaturę barwową. Światło ma ciepłą barwę, bez efektu pulsacji czy rozproszonej, wielopunktowej emisji. Ledy przeznaczone są do opraw oświetleniowych z gniazdem E27 lub E14.


energooszczędne źródło światła
Autor: GTV Model C35FL4
źródło światła LED
Autor: GTV Model G45FL4
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej