Zaprawa izolacyjna Hydroizolacja-2K

2016-02-26 14:09
Hydroizolacja 2-k
Autor: Den Braven Zaprawa hydroizolacyjna Hydroizolacja-2K

Hydroizolacja-2K to specjalistyczna zaprawa do wykonywania izolacji przeciwwilgociowej i przeciwwodnej, zarówno na zewnątrz budynku, jak i wewnątrz. Producentem zaprawy hydroizolacyjnej jest Den Braven.

Produkt jest dwuskładnikową hydroizolacją podpłytkową na bazie wodnej dyspersji kopolimerów (składnik A) i modyfikowanej mieszanki cementowej (składnik B).

Zastosowanie zaprawy hydroizolacyjnej

Zaprawa tworzy powłokę o wodoszczelnych właściowściach, nawet w kontakcie z wodą pod ciśnieniem. Opiera się działaniu wody chlorowanej (basenowej), a dzięki trwałej elastyczności dopasowuje się do kształtu powierzchni. Hydroizolacja-2K ma uniwersalne zastosowanie. Produkt sprawdza się do wykonywania izolacji przeciwwilgociowej i przeciwwodnej ścian piwnic, fundamentów, cokółow, tarasów i balkonów. Może być wykorzystywany także w kuchni i łazience. Umożliwia układanie płytek po zaledwie 48 h od aplikacji.
Zaprawa hydroizioacyjna zabezpiecza podłoża cementowe, betonowe, tynki cementowo-wapienne, żelbetowe, a także z betonu komórkowego, silikatów i płyt g-k. Gotowa powłoka mostkuje również niewielkie pęknięcia i rysy w podłożu. Zapewnia wysoki stopień ochrony konstrukcji budowlanych przed wodami gruntowymi oraz obecnymi w niej gazami promieniotwórczymi, takimi jak radon.

Opakowania: 7 kg, 14 kg, 21 kg – wiadro
Kolor: składnik A (ciekły) – biały; składnik B (sypki) – szary
Po wymieszaniu zaprawa ma kolor szary.

Właściwości użytkowe:

zaprawa hydroizolacyjna właściwości
Autor: brak danych
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej