Zaprawa izolacyjna Hydroizolacja-2K

2016-02-26 14:09
Hydroizolacja 2-k
Autor: Den Braven Zaprawa hydroizolacyjna Hydroizolacja-2K

Hydroizolacja-2K to specjalistyczna zaprawa do wykonywania izolacji przeciwwilgociowej i przeciwwodnej, zarówno na zewnątrz budynku, jak i wewnątrz. Producentem zaprawy hydroizolacyjnej jest Den Braven.

Produkt jest dwuskładnikową hydroizolacją podpłytkową na bazie wodnej dyspersji kopolimerów (składnik A) i modyfikowanej mieszanki cementowej (składnik B).

Zastosowanie zaprawy hydroizolacyjnej

Zaprawa tworzy powłokę o wodoszczelnych właściowściach, nawet w kontakcie z wodą pod ciśnieniem. Opiera się działaniu wody chlorowanej (basenowej), a dzięki trwałej elastyczności dopasowuje się do kształtu powierzchni. Hydroizolacja-2K ma uniwersalne zastosowanie. Produkt sprawdza się do wykonywania izolacji przeciwwilgociowej i przeciwwodnej ścian piwnic, fundamentów, cokółow, tarasów i balkonów. Może być wykorzystywany także w kuchni i łazience. Umożliwia układanie płytek po zaledwie 48 h od aplikacji.
Zaprawa hydroizioacyjna zabezpiecza podłoża cementowe, betonowe, tynki cementowo-wapienne, żelbetowe, a także z betonu komórkowego, silikatów i płyt g-k. Gotowa powłoka mostkuje również niewielkie pęknięcia i rysy w podłożu. Zapewnia wysoki stopień ochrony konstrukcji budowlanych przed wodami gruntowymi oraz obecnymi w niej gazami promieniotwórczymi, takimi jak radon.

Opakowania: 7 kg, 14 kg, 21 kg – wiadro
Kolor: składnik A (ciekły) – biały; składnik B (sypki) – szary
Po wymieszaniu zaprawa ma kolor szary.

Właściwości użytkowe:

zaprawa hydroizolacyjna właściwości
Autor: brak danych
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej