System izolacji przeciwwodnej "Mira 4400 Multicoat"

2007-05-29 13:00

Jest to jednoskładnikowa, gotowa do użycia, gęstopłynna masa. Za jej pomocą można wykonać izolację przeciwwodną w pomieszczeniach narażonych na dużą wilgotność np. w łazienkach, kuchniach, pralniach.

Firma Mira wprowadziła na rynek system płynnej izolacji przeciwwodnej Mira 4400 Multicoat. Produkt ten jest jednoskładnikową, gotową do użycia, gęstopłynną masą. Przy jego pomocy można wykonać izolację przeciwwodną w pomieszczeniach narażonych na dużą wilgotność np. w łazienkach, kuchniach, pralniach. Produkt należy nanosić na powierzchnię przy pomocy pędzla, wałka lub packi. Po wyschnięciu tworzy wodoszczelną, elastyczną, bezszwową, wodoodporną membranę. Izolacja chroni przed wilgocią i wodą spływającą (bez ciśnienia); bezpośrednio na izolację można przyklejać płytki ceramiczne. Nowy produkt można stosować na wszystkie podłoża budowlane, również na podłogi z ogrzewaniem. Izolacja nie zawiera rozpuszczalników i nie wymaga stosowania specjalnych środków ostrożności podczas używania. System posiada atest ITB AT-15-4076/00.

Dane techniczne izolacji
Rodzaj materiału powłoki materiał na bazie neoprenu
Grubość powłoki około 2 mm
Zużycie na 1m2 ściana - 1.2 kg,
podłoga - 1.5 kg
Sposób nakładania pędzel, wałek, packa,
szpachelka
Wodoszczelność 100%
Mrozoodporność mrozoodporna
Temperatura nakładania pokojowa,
min +6oC
Cechy szczególne bezszwowa membrana
wodoodporna, gumopodobna
Rozciągliwość przy zrywaniu 250%
Możliwoś układania płytek
(czas schnięcia)
8-12 godzin,
w zależności od temperatury
i wilgotność
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej