Mata uszczelniająca Sopro AEB®

2014-12-02 14:24
mata podłogowa do łazienki
Autor: SOPRO Mata Sopro AEB® (640)

Sopro wprowadza matę izolacyjną, uszczelniająco-odcinającą AEB®. Mata przeznaczona jest pod okładziny z płytek ceramicznych i kamienia naturalnego, na ściany i podłogi pomieszczeń o podwyższonej wilgotności.

Sopro AEB® to cienkowarstwowa, wodoszczelna i wodoodporna, a także mostkująca rysy mata izolacyjna, uszczelniająco-odcinająca. Mata tworzy elastyczne uszczelnienie powierzchni ścian i podłóg pod okładziny z płytek ceramicznych oraz kamienia naturalnego w łazienkach, natryskach i innych pomieszczeniach mokrych.

Mata izolacyjna Sopro AEB® wykonana jest z odpornej na rozdarcia folii polipropylenowej, pokrytej dwustronnie specjalną warstwą z flizeliny, która zapewnia jej przyczepność do cementowych zapraw klejowych. Mata nadaje się do obszarów obciążonych wilgocią wg klas A i C zgodnie z listą uregulowań budowlanych niemieckiego nadzoru budowlanego (abP) oraz A0 zgodnie z instrukcją ZDB (Niemieckiego Związku Rzemiosł Budowlanych). Jest odporna na żrące działanie alkaliów oraz gnicie.

Produkt nie emituje toksycznych związków, jest więc bezpieczny dla środowiska i użytkowników (licencja EMICODE® klasy EC1plus wg GEV).

Wymiary: szerokość 100 cm, długość 30 m, grubość ok. 0,4 mm
Cena maty: ok 50 zł/m²

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej