Sektor elektroenergetyczny na targach ENERGETAB®2021. Bielsko-Biała 14-16 września

2021-09-08 14:46
ENERGETAB 2021
Autor: ENERGETAB® Międzynarodowe Targi Energetyczne ENERGETAB® to największe w Polsce wydarzenie tej branży

Sektor elektroenergetyczny to dzisiaj gorący temat nie tylko za względu na rosnące ceny energii, ale głównie za sprawą sposobów jej produkcji i konieczności ograniczania zużycia. Te wyzwania będą towarzyszyć 34. edycji Międzynarodowych Targów Energetycznych ENERGETAB®2021 – największej w Polsce ekspozycji nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla energetyki.

ENERGETAB®2021

Międzynarodowe Targi Energetyczne ENERGETAB® to miejsce jednego z najważniejszych spotkań przedstawicieli elektroenergetyki: projektantów, konstruktorów, producentów i usługodawców z przedstawicielami energetyki zawodowej i przemysłowej, zarówno z Polski jak i z zagranicy. W tegorocznych targach weźmie udział ponad 270 wystawców, z ekspozycjami na prawie 4 ha rekreacyjnych terenów u podnóża Szyndzielni, zarówno w hali wielofunkcyjnej jak i w pięciu halach namiotowych oraz na terenach otwartych. Na terenie targów zostaną  wyznaczone specjalne strefy, jak: Strefa OZE, Strefa Elektromobilności (SEL) oraz Strefa Praktycznych Pokazów innowacyjnych technologii elektrycznych (SPP).

Organizator targów – ZIAD Bielsko-Biała – zapewnia pełne bezpieczeństwo epidemiologiczne uczestnikom imprezy, zgodnie z aktualnymi wymaganiami GIS. Już w czasie ubiegłorocznych targów zostały z sukcesem wprowadzone odpowiednie zabezpieczenia. Aby ograniczyć czas przejścia przez bramki wejściowe warto się wcześniej zarejestrować online

W programie ENERGETAB® 2021

W tegorocznym programie targów znalazły się zarówno prezentacje wystawców, pokazy w poszczególnych strefach jak i organizowane wraz z partnerami branżowymi konferencje dotyczące aktualnych tematów. Są wśród nich:

  • sprawiedliwa transformacja energetyczna,
  • fotowoltaika dziś i jutro,
  • plany rozwojowe elektroenergetycznych sieci przesyłowych i dystrybucyjnych,
  • zastosowanie robotów w przemyśle elektromaszynowym i energetyce.

W wybranych konferencjach można będzie uczestniczyć zdalnie po uprzedniej rejestracji.

Podczas targów zostanie rozstrzygnięty konkurs na „szczególnie wyróżniające się produkty” zgłoszone przez wystawców.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej