Sektor Elektroenergetyczny na targach ENERGETAB 2020

Sektor Elektroenergetyczny 2020 na targach ENERGETAB
Autor: Sławomir Markowski Sektor Elektroenergetyczny 2020 na targach ENERGETAB

Premiera Sektora Elektroenergetycznego 2020 odbyła się, jak co roku, na Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich ENERGETAB, mimo że tegoroczna edycja przypadła na okres niezwykle trudny dla całej gospodarki i społeczeństwa.

Targi energetyczne ENERGETAB

Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2020 odbyły się w dniach 15–17 września 2020 r. Wzięło w nich udział ok. 250 wystawców na ponad 20 ha powierzchni rekreacyjno-wystawienniczej.

Jak co roku na wydarzeniu nie zabrakło zespołu redakcyjnego Sektora Elektroenergetycznego, który promował tegoroczne wydanie tytułu wśród wystawców i zwiedzających targi energetyczne. Publikacja wzbudziła duże zainteresowanie, potwierdzając, że jej temat przewodni odpowiada potrzebom rynku.

Sektor Elektroenergetyczny 2020

Najnowszy Sektor Elektroenergetyczny 2020 charakteryzuje bardzo ciekawa zawartość, na którą składają się artykuły przygotowane przez wybitnych specjalistów, nowości rynkowe i aktualna oferta firm z branży.

Warto podkreślić, że treści merytoryczne Sektora Elektroenergetycznego 2020 wspierają: Polskie Sieci Elektroenergetyczne, Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej oraz Stowarzyszenie Elektryków Polskich.

Osoby, którym nie udało się zdobyć egzemplarza Sektora Elektroenergetycznego 2020 na targach energetycznych ENERGETAB, mogą zapoznać się z wersją elektroniczną publikacji pod tym linkiem – Zobacz!

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej