Zakładkowa o wyglądzie karpiówki

2008-11-19 10:05
Zakładkowa o wyglądzie karpiówki
Autor: Z archiwum firmy Monier S.A. - producenta dachówek Braas i RuppCeramika Zakładkowa o wyglądzie karpiówki

Dachówka cementowa Reviva może być stosowana na remontowanych dachach. Zróżnicowana kolorystyka dachówek pozwala wybrać dach odpowiadający upodobaniom właściciela domu i harmonizujący z otoczeniem.

Reviva łącząy w sobie klasyczny kształt karpiówki z zaletami zakładkowych dachówek profilowanych. Dzięki temu jest trwała i szybko się ją układa. Pokryta jest specjalną powłoką Protector, która stanowi zabezpieczenie przed niekorzystnym wpływem czynników atmosferycznych. Ponadto chroni ją przed utratą koloru, zabrudzenimi i porastaniem mchem. Dzięki swoim właściwościom produkt nadaje się nie tylko do budowania pokryć dachowych domów mieszkalnych, ale może być wykorzystywany przy dużych inwestycjach oraz wszędzie tam, gdzie wymagane jest użycie dachówki - karpiówki, na przykład na budynkach w zabytkowych częściach miast.

Dachówka Reviva wchodzi w skład systemu Reviva, który zawiera: dachówki połówkowe, szczytowe, ławy kominiarskie, gąsiory, dachówki wentylacyjne, itp.

dane techniczne
masa 1m2[kg]/ok. 49,5 ok. 4,5
kształt karpiówka
kolor ceglany, grafitowy, rustykalny
wymiary dł./szer. [mm] 330/420 
liczba sztuk na 1 m2 ok. 11
gwarancja 30 lat

 

Producentem dachówki marki Braas jest firma MONIER.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej