Obejrzyj webinar: Mocowanie blach na rąbek stojący. Sprawdzony system na zerwanie dachów

2021-06-17 15:15
Webinar: Mocowanie blach na rąbek stojący. Sprawdzony system na zerwanie dachów
Autor: Rheinzink W trakcie webinaru ekspert będzie odpowiadał na pytania uczestników

Obejrzyj szkolenie podczas którego Igor Pilutkiewicz, ekspert z firmy Rheinzink, omawia zalecenia konstrukcyjne dla pokryć na rąbek stojący i przedstawia rozwiązanie, które się sprawdza zarówno w architekturze współczesnej, jak i zabytkowej.

Wytyczne odnośnie montażu pokrycia dachowego na rąbek mogą nieco od siebie odbiegać, bowiem większość dekarzy ma opracowaną własną technikę pracy z blachą płaską i montażem na rąbek. Istnieją jednak uniwersalne zalecenia, znajomość których jest po prostu niezbędna.

Obejrzyj szkolenie

Agenda webinaru
  • zalecenia konstrukcyjne dla pokryć dachowych na rąbek stojący,
  • omówimy zagadnienia często pomijane w dokumentacji i na budowach,
  • przedstawimy rozwiązania sprawdzone w zabytkowej i współczesnej architekturze,
  • szczegóły techniczne dla dachów w świetle fizyki budowli – w tym wymogów prawnych z zakresu ochrony odgromowej, przeciwpożarowej, cieplnej i akustycznej.
Webinar poprowadził
Igor Pilutkiewicz, ekspert Rheinzink
Igor Pilutkiewicz, marketing manager w RHEINZINK

Związany z branżą pokryć dachowych od 1998 roku. Zaangażowany w rozwój trwałych rozwiązań oraz naturalnych materiałów. Szkoli dekarzy z lutowania miękkiego, podpowiada jak prowadzić firmę oraz jest autorem kilkunastu fachowych tekstów i publikacji. Interesuje się architekturą i zrównoważonym budownictwem. Prywatnie właściciel czarnego psa, szermierz i ojciec dwójki dzieci.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej