Kominek wentylacyjny Virtum o zwiększonej średnicy

2015-03-24 11:04
kominki do wentylacji pomieszczeń
Autor: mdm s.a. Kominki wentylacyjne VIRTUM

Kominek wentylacyjny VIRTUM® Ø160 wyróżnia zwiększona średnica wentylacyjna (160 mm, przekrój wentylacyjny 200 cm²) oraz specjalna konstrukcja, dzięki której kominek efektywnie wykorzystuje energię wiatru do poprawienia ciągu kominowego. Ten model kominka wentylacyjnego działa znacznie skuteczniej od kominków o mniejszej średnicy. Produkt mdm.

Kominek wentylacyjny ma średnicę 160 mm i przeznaczony jest do wentylacji pomieszczeń mieszkalnych (zgodnie z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dn. 12. IV 2002 r. w sprawie warunków technicznych jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie - Dz. U. nr 75, poz. 690 ). Produkowany jest z polipropylenu barwionego w masie na 9 różnych kolorów, pozwalających dopasowac kominek do najczęściej spotykanych pokryć dachowych.

Do kominka wentylacyjnego VIRTUM® Ø160 oferowanych jest kilka podstaw montażowych, dopasowanych do różnego rodzaju pokryć dachowych: pokrycia z gontów bitumicznych i papy, blachodachówki oraz pokrycia dachowego z blachy płaskiej.

Kominek VIRTUM zdobył Złoty Medal MTP na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA 2015.


Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej