Kominek wentylacyjny Virtum o zwiększonej średnicy

2015-03-24 11:04
kominki do wentylacji pomieszczeń
Autor: mdm s.a. Kominki wentylacyjne VIRTUM

Kominek wentylacyjny VIRTUM® Ø160 wyróżnia zwiększona średnica wentylacyjna (160 mm, przekrój wentylacyjny 200 cm²) oraz specjalna konstrukcja, dzięki której kominek efektywnie wykorzystuje energię wiatru do poprawienia ciągu kominowego. Ten model kominka wentylacyjnego działa znacznie skuteczniej od kominków o mniejszej średnicy. Produkt mdm.

Kominek wentylacyjny ma średnicę 160 mm i przeznaczony jest do wentylacji pomieszczeń mieszkalnych (zgodnie z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dn. 12. IV 2002 r. w sprawie warunków technicznych jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie - Dz. U. nr 75, poz. 690 ). Produkowany jest z polipropylenu barwionego w masie na 9 różnych kolorów, pozwalających dopasowac kominek do najczęściej spotykanych pokryć dachowych.

Do kominka wentylacyjnego VIRTUM® Ø160 oferowanych jest kilka podstaw montażowych, dopasowanych do różnego rodzaju pokryć dachowych: pokrycia z gontów bitumicznych i papy, blachodachówki oraz pokrycia dachowego z blachy płaskiej.

Kominek VIRTUM zdobył Złoty Medal MTP na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA 2015.


Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej