Glazurowana dachówka ceramiczna Röben w kolorze brązowym

2013-03-26 9:58
MONZAplus maduro. Dachówka ceramiczna marki Röben
Autor: Röben Zaletą dachówki MONZAplus maduro są nowe „ząbki”, które producent wprowadził przy bocznej krawędzi dachówki. Gwarantują łatwe, stabilne i trwałe przypięcie do łaty za pomocą większości klamer dostępnych na rynku

Najnowsza dachówka glazurowana w ofercie firmy Röben otrzymała nazwę MONZAplus maduro i ma kolor błyszczącego brązu.

Ceramiczna dachówka MONZAplus maduro glazurowana marki Röben

Firma Röben rozszerza asortyment o nową dachówkę MONZAplus maduro w kolorze błyszczącego brązu. Dachówka pokryta jest glazurą – dzięki temu jej powierzchnia jest gładka i błyszcząca. Nowe pokrycie dachowe Röben pojawi się na rynku na początku kwietnia.

Dachówka maduro, podobnie jak wszystkie dachówki modelu MONZAplus, dostępna jest w dużym rozmiarze (ok. 464 x 304 mm), co przyspiesza oraz usprawnia montaż. Mała waga 1 m² pokrycia przekłada się na niskie obciążenie połaci dachowej. Zaletą dachówki jest mrozoodporność, trwałość i wytrzymałość. Dodatkowo MONZAplus maduro ma „ząbki” przy bocznej krawędzi, które ułatwiają klamrowanie.

Cena dachówki ma być zbliżona do ceny innej dachówki MONZAplus glazurowanej marki Röben – w kolorze tobago (czarnobrązowym).

Dane techniczne

Waga
ok. 3,95 kg
Całkowita długość
ok. 46,4 cm
Całkowita szerokość
ok. 30,4 cm
Średnia długość pokrycia
ok. 39,3 cm
Średnia szerokość pokrycia
ok. 26,3 cm
Rozstaw łat 390 - 396 mm
Ilość sztuk/m2 9,8
Minimalny kąt nachylenia dachu
16° (przy zastosowaniu dodatkowych zabezpieczeń)

 

 

MONZAplus maduro. Dachówka marki Röben
Autor: Röben Nowa dachówka marki Röben - MONZAplus maduro o brązowym, błyszczącym kolorze. Harmonijna barwa nowego pokrycia będzie dobrze współgrać z różnymi typami i odcieniami elewacji
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej