Dekarze.pl

2010-01-29 10:11
Dekarze.pl
Autor: Dekarze.pl GEDA - Winda dekarska na placu budowy

Jakie są potrzeby nowoczesnych firm z branży dekarskiej i ogólnobudowlanej, a jakie oczekiwania mają ich pracownicy? Jak zyskać zaufanie klientów – dekarzy? Co i w jaki sposób chcieliby zamawiać? Jak i dokąd dostarczać zamówione narzędzia i maszyny tak by ich transport był najmniej kłopotliwy dla zamawiających? Jak stworzyć bezpieczny, łatwy w obsłudze sklep internetowy, dający użytkownikom pełną satysfakcję i zadowolenie z oferowanego asortymentu i usług?

Dekarze.pl
Autor: Dekarze.pl bessey - Nożyce uniwersalne
Dekarze.pl
Autor: Dekarze.pl SCHLEBACH - Maszyna profilująca Mini-Prof

Postaramy się pokrótce odpowiedzieć na te i wiele innych pytań na przykładzie prowadzonego specjalistycznego sklepu dla dekarzy - http://www.dekarze.pl/.

W 2003 roku z myślą o dekarzach powstał pierwszy internetowy sklep dedykowany tej branży - Dekarze.pl. Motto towarzyszące sklepowi od momentu powstania to Profesjonalny sprzęt dla Profesjonalistów! Od ponad sześciu lat sklep przejawia dbałość o asortyment najwyższej klasy sprowadzany bezpośrednio od zagranicznych i polskich producentów. Dzięki temu powstała największa baza narzędzi i maszyn dekarskich w jednym sklepie, zapewniająca wybór spośród ponad 1600 produktów. Szeroki i różnorodny asortyment umożliwia wyposażenie dekarza od stóp do głów: zaczynając od narzędzi dekarskich takich jak nożyce i kleszcze do blachy, młotki, zaginadła dekarskie, poprzez maszyny do zaginania i profilowania blachy, urządzenia do transportu materiałów budowlanych i dachówki na dach, po ubiór roboczy i galowy ubiór dekarski.
Dzięki różnorodnemu asortymentowi klienci mogą z łatwością dobrać odpowiednie narzędzie ręczne spośród asortymentu firm BESSEY, FREUND oraz PICARD czy skorzystać z oferty GCE, GRUEN i KOMA podczas doboru kolb do lutowania oraz palników do papy. Klienci http://www.dekarze.pl/ mają stały dostęp do nowinek technicznych w asortymencie elektronarzędzi MAKITA, BOSCH oraz gwoździarek MAX, SENCO, PASLODE, RAPID. Gdy rzecz wymaga precyzyjnego zaginania, nieugięty dział sprzedaży zaproponuje i dobierze odpowiednią zaginarkę zachodnich producentów takich jak SCHECHTL, HM MACHINERY czy TAPCO lub przedstawi ofertę czterech rodzimych producentów. Jest także coś dla specjalistów od maszynowego zaginania i profilowania blach, którzy znajdą tu asortyment firm WUKO oraz SCHLEBACH, a także nowość na  polskim rynku jaką jest linia uzupełniająca asortyment maszyn profilujących MASC. Jednym z narzędzi o których jest mowa są nożyce do wycinania zakończeń profili oraz kleszcze do kształtowania zakończeń rąbka. Narzędzia te dają szereg możliwości zakańczania rąbka po wykonaniu profilu na profilarce MINI PROF czy MINI PROF PLUS.

Od wielu lat sklep zajmuje się także maszynami do transportu pionowego takich znanych marek jak GEDA czy PAUS, których także jest autoryzowanym i certyfikowanym dystrybutorem. W bogatym zakresie oferty GEDA rozpoczynającej się od wciągarek linowych o udźwigu 200 kg poprzez windy dekarskie i system kubłów zsypowych, znajdują się też dźwigi towarowe, także wraz ze wstępem osób. W obrębie sklepu http://www.dekarze.pl/ działa  SKŁAD FABRYCZNY GEDA oraz AUTORYZOWANY SERWIS GEDA. Aby ułatwić i zwiększyć dostępność ciężkiego sprzętu nawiązano bliską współpracę z Europejskim Funduszem Leasingowym EFL, dzięki czemu już od kilku lat klienci cieszą się spersonalizowaną, szybką oraz bezproblemową obsługą na preferencyjnych warunkach.

Sklep promuje bezpieczną pracę na wysokości, dlatego też w swojej ofercie posiada szeroki wybór kompletnych zestawów asekuracyjnych oraz poszczególnych akcesoriów. Na amatorów ozdób dachowych czeka szeroka gama szpic, chorągiewek, wodorzygaczy i innych ozdób wykonywanych również na zamówienie.
Sklep Dekarze.pl ma zasięg ogólnopolski, dzięki czemu zapewnia bezproblemową dostawę w każde, dogodne dla klienta miejsce – do siedziby firmy czy na plac budowy - a dzięki możliwości składania zamówienia internetowo całodobowo.
Od ponad dwóch lat w sklepie Dekarze.pl działa program rabatowy Profesjonalny Dekarz stworzony specjalnie dla klientów branży dekarskiej. Ideą programu jest wyróżnienie wymienionej grupy, zrzeszanie profesjonalistów oraz wymiana doświadczeń, dzięki sklepowi http://www.dekarze.pl/ oraz specjalnie stworzonej na te potrzeby stronie http://www.profesjonalny-dekarz.pl/, gdzie można znaleźć pełną informację dotyczącą programu oraz parę praktycznych wskazówek jak do niego przystąpić. Uczestnicy programu przystępują do niego bezpłatnie a na znak dołączenia do grona Profesjonalnych Dekarzy otrzymują kartę czerwoną - PROFESJONALNY DEKARZ, uprawniająca do szeregu rabatów, promocji i innych dodatkowych korzyści.

Sklep http://www.dekarze.pl/ oferuje również profesjonalne doradztwo w zakresie doboru i użytkowania narzędzi oraz maszyn znajdujących się w naszej ofercie. Zapraszamy również do Salonu Firmowego DEKARZE.PL znajdującego się we Wrocławiu na ul. Kupieckiej 10. Salon czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 08.00–16.00 oraz w soboty 10.00–15.00.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej