Blachodachówka z powłoką Pladur® Relief iceCrystal - z mieniącymi się kryształkami

2017-01-10 10:38
blachodachówka z powłoką Pladur® Relief iceCrystal
Autor: Blachotrapez Powłoka Pladur® Relief iceCrystal

Powłokę Pladur® Relief iceCrystal wyróżniają mieniące się punkciki przypominające kryształki lodu. Powłokę blachy dachowej opatentowała firma Blachotrapez i stosuje ją na blachodachówce Germania Simetric.

Blacha dachowa Germania Simetric z oryginalną powłoką Pladur® Relief iceCrystal należy do segmentu klasy premium, co oznacza podwyższoną jakość i odporność na: ścierane, zabrudzenia, korozję i zarysowania.
Blachodachówka ma potrójne przetłoczenia, które gwarantują większe usztywnienie blachy, zapewniając jednocześnie łatwą obróbkę. Wyprofilowane naroża umożliwiają dobre dopasowanie do siebie arkuszy blachy dachowej, co ułatwia układanie pokrycia dachowego i wpływa na jego szczelność. Blacha dachowa nalezy do lekkich pokryc dachowych, dzięki czemu nadaje się nie tylko na dachy nowych domów, ale także tych modernizowanych.

Dane techniczne:
szerokość całkowita: 1215 mm
szerokość krycia: 1120 mm
grubość blachy: 0,5 - 0,6 mm
wysokość przetłoczenia uskoku dachówki: 25 mm/30 mm
wysokość profilu: 20 mm
długość modułu dachówki: 350 mm
minimalna długość arkusza: 720 mm
maksymalna długość arkusza: 5970 mm

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej