Blachodachówka Venecja. Pokrycia dachowe z 50-letnią gwarancją

2013-02-03 12:32
blachodachówka budmat
Autor: BUDMAT Blachodachówka Venecja dostępna jest w pięciu kolorach: czarnym (015), brązowym (384), grafitowym (455), ceglastym (742) i wiśniowym (757).

Blachodachówka Venecja, zaprezentowana przez firmę BUD MAT na BUDMIE 2013 poza opatentowanym kształtem przypominającym wyglądem dachówkę ceramiczną ma kilka cech, na które warto zwrócić uwagę.

Nowa blachodachówka modułowa firmy BUD MAT po ułożeniu na dachu kształtem przypomina dachówkę ceramiczną. 5 fal dolnych i 6 wierzchołków, a ponadto dodatkowe tłoczenia dolnej krawędzi fali dodatkowo wzmacniają powierzchnię blachodachówki i zapobiegają zaleganiu opadów atmosferycznych.

Blachodachówka Venecja produkowana jest ze szwedzkiej blachy SSAB. Powłoka poliestrowa ma grubość 30 mikronów. Może być stosowana również w środowiskach agresywnych - nadmorskich i przemysłowych.

Warto podkreślić, że huta SSAB daje pisemną gwarancją na niezmienność koloru niezależnie od partii produktu. W praktyce oznacza to, że w dowolnym momencie, również po kilku latach, można dokupić produkt i blachodachówka nie będzie miała różnic kolorystycznych.

Jeśli chodzi o gwarancję na gotowy produkt to wynosi ona 30 lat. Producent może przedłużyć ją nawet do lat 50, pod warunkiem autoryzowanego montażu i zainstalowania firmowego systemu rynnowego.

Blachodachówka Venecja jest dostarczana na paletach typu euro o wymiarach 120x80 cm. Jedna paczka zawiera 350 zabezpieczonych arkuszy. Dzięki niewielkim wymiarom blachodachówki przy ułożeniu pokrycia dachowego jest nawet do 20% mniejszy odpad w porównaniu z standardowymi pokryciami stalowymi.

Blachodachówka Venecja dostępna jest w pięciu kolorach.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej